Registrace hosta Přihlášení

Matějka Stanislav - Penzion u Třeboně

česká firma

pro regiony: Jihočeský kraj

Penzion u Třeboně můžete navštívit v malebném kraji jihočeských rybníků v obci Břilice kousek od Třeboně. Nabízíme ubytování v jednom dvoulůžkovém a třech třílůžkových pokojích a také ve dvou apartmánech se dvěma ložnicemi s celkem šesti lůžky. Všechny pokoje disponují sociálním zařízením a kuchyňkou s mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. V apartmánech je navíc ještě sporák. Samozřejmostí je bezplatná Wi-Fi v celém penzionu.

V přilehlé budově se nachází restaurace s vnitřním i venkovním posezením, ve které nabízíme především tradiční jihočeskou kuchyni. Pochutnat si můžete například na čerstvě grilovaných rybách a dalších grilovaných specialitách, nabízíme také různé saláty nebo chuťovky k pivu a vínu. Výborné točené pivo je k jídlu samozřemostí.

Našim hostům nabízíme možnost objednání snídaní.

V okolí penzionu se nachází spousta rybníků, které lákají nejen ke koupání, ale na své si přijdou také rybáři. Pro milovníky turistiky nebo cykloturistiky je zde spousta značených stezek. K návštěvě vás jistě také zlákají zdejší památky a další přírodní zajímavosti Třeboňska. 

721059765 matejkast@centrum.cz www.penzionutrebone.cz

Matějka Stanislav - Penzion u Třeboně
Ke Hřišti 119, 379 01 Třeboň - Břilice, Česko

IČ: 12929999
DIČ: CZ5512071378
Okres: Jindřichův Hradec
Email:

matejkast@centrum.cz

Telefon: 721059765

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.