Registrace hosta Přihlášení

OMNIPACK s.r.o.

česká firma

pro regiony: Královéhradecký kraj

Firma OMNIPACK s.r.o. se již od roku 2005 zabývá výrobou a prodejem plastových technologií a materiálů. Nabízí široký sortiment obalů a dílů z expandovaného polypropylenu (EPP) a jiných kombinovaných materiálů. Spolupracuje s mnoha průmyslovými odvětvími, jako je automobilový, elektrotechnický, chemický nebo potravinářský průmysl. Mezi její hlavní zákazníky patří renomované světové automobilky, do kterých dodává kvalitní a inovativní tvarové díly.

Disponuje moderním vývojovým a konstrukčním oddělením, které zpracovává náročné požadavky zákazníků na výrobu plastových a kombinovaných dílů a obalů. Využívá kvalitní konstrukční software (Catia V5 a SolidWorks), ve kterém vytváří 3D modelové studie, funkční modely a výkresovou dokumentaci. Nabízí také možnost vyrobení prototypů a sériové výroby na sofistikovaných technologiích.

Firma OMNIPACK s.r.o. je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001, které dokládají její závazek k dodržování nejvyšších standardů kvality, ochrany životního prostředí a bezpečnosti práce. 

Je spolehlivým a inovativním partnerem pro všechny, kteří hledají kvalitní a efektivní řešení v oblasti plastových a kombinovaných dílů a obalů. Sídlo firmy je v Jaroměři a další provozovnu provozuje v Hradci Králové. Exportuje své produkty do mnoha zemí EU, Ruska, Číny, USA, Mexika a dalších. 

Výroba:
- technické díly
- EPP a EPE obaly
- kartonplastové obaly
- kombinované díly a obaly
- fixace
- vakuové tváření plastů
- plastové palety
- speciální aplikace
- výroba forem a nástrojů.

778538238 tisonu@omnipack.cz www.omnipack.cz

OMNIPACK s.r.o.
Hradecká 315, 551 01 Jaroměř, Česko

IČ: 27144674
DIČ: CZ27144674
Okres: Náchod
Email:

tisonu@omnipack.cz

Telefon: 778538238

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.

Celkem 0 položek. Zobrazeno 9 položek / stránka.