Registrace hosta Přihlášení
Masožravá zahrada
Všechny články

Masožravá rostlina Fly Killer - naprostá novinka na trhu.

Fly Killer je masožravá rostlina, která vám pomůže zbavit se obtížného hmyzu.
Máte problém s mouchami, které vám létají kolem hlavy, sedají na jídlo a šíří bakterie? Pak byste si měli pořídit Fly Killer, masožravou rostlinu, která je skvělým řešením pro vaši domácnost. Fly Killer je speciální odrůda mucholapky podivné, která má velké a silné pasti, schopné polapit i velké mouchy. Její pasti jsou navíc atraktivně zbarvené do červena a žluta, což láká hmyz ještě více.

Fly Killer je nejen užitečný pomocník v boji proti mouchám, ale také krásná a zajímavá rostlina, která oživí váš interiér. Můžete ji umístit na okenní parapet, na stůl nebo na poličku. Bude vás bavit sledovat, jak rychle a chytře sevře svoji kořist ve svých pastech. Fly Killer je také nenáročný na péči, stačí mu zajistit dostatek světla, vlhkosti a občas nějakou tu mouchu.

Pokud si chcete pořídit Fly Killer, neváhejte a objednejte si ho ještě dnes. Za pouhých 399 Kč získáte rostlinu v květináči o průměru 12 cm, která má už několik plně vyvinutých pastí. Navíc k ní dostanete zdarma návod na pěstování a krmení masožravých rostlin. Uvidíte, že Fly Killer se stane vaším oblíbeným společníkem a že vaše problémy s mouchami budou minulostí.

Nečekejte a objednejte si Fly Killer hned teď! Stačí kliknout na tlačítko níže a vyplnit formulář. Rostlinu vám doručíme do 3 pracovních dnů. Těšíme se na vaši objednávku!

Objednat Fly Killer

Masožravou rostlinu do každé domácnosti!

Pěstování masožravých rostlin v interiéru: zábava, krása a užitekMáte rádi exotické a originální rostliny, které vás dokážou překvapit a pobavit? Pak byste si měli pořídit masožravou rostlinu, která bude nejen ozdobou vašeho interiéru, ale také vám pomůže zbavit se nežádoucího hmyzu. Pěstování… Celý článek

Firmy

Aktuální informace o firmách a službách ze všech regionů České republiky

více než 78 699 firem
Najít firmu

Poptávky

Poptávky z ČR a celého světa a veřejné zakázky z ČR a SR.

přesně 15 poptávek
Poptávky

Zboží

Navštivte nákupní galerii zboží a výrobků našich klientů.

více než 2 923 položek
Najít zboží