Registrace hosta Přihlášení

Masožravá zahrada

česká firma

pro regiony: Celá ČR

Naše zahradnictví pěstuje kaktusy a masožravé rostliny. Specializujeme se na tyto druhy rostlin a nabízíme široký sortiment kvalitních rostlin, semen a potřeb pro pěstitele.

Nabízíme za bezkonkurenční ceny kaktusy, sukulenty, masožravé rostliny, tilandsie a jiné botanické kuriozity, jejich semena a také širokou nabídku potřeb pro pěstitele. Každoročně se zúčastňujeme řady výstav po celé republice, publikujeme v odborných časopisech, pořádáme přednášky a také pořádáme atraktivní a netradiční výstavy masožravek.

Naší chloubou je masožravá rostlina ADELAIDE KRACMARII. Jedná o rostlinu původem z amazonského pralesa, která je schopna strávit i větší savce a má šestičetný květ s chápavými šlahouny a láčkou. Rostlina byla domestikována indiánskými kmeny a později vyšlechtěna baronem Rupertem von Kratzmar. Jeden exemplář byl zničen v Praze detektivem Nickem Carterem.

Máte rádi neobvyklé a fascinující rostliny? Chcete si vypěstovat svou vlastní masožravku, která bude lapat hmyz a zdobit váš parapet nebo zahradu? Pak navštivte naše zahradnictví, kde najdete široký výběr masožravých rostlin, semen, substrátů a knih o jejich pěstování a péči.
Naše zahradnictví se specializuje na masožravé rostliny již více než 20 let. Nabízíme vám kvalitní a zdravé rostliny, které pěstujeme přirozeným způsobem bez umělého osvětlení a výživy. Můžete si vybrat z běžných i vzácných druhů, jako jsou:

•  Mucholapky (Dionaea) - nejpopulárnější a nejatraktivnější masožravky s rychle se zavírajícími pastmi

•  Rosnatky (Drosera) - nenáročné masožravky s lepkavými chlupy na listech

•  Láčkovky (Nepenthes) - exotické masožravky s nádhernými džbánkovitými pastmi

•  Špirlice (Sarracenia) - mrazuvzdorné masožravky s trubkovitými pastmi

•  Bublinatky (Utricularia) - vodní masožravky s drobnými savými pastmi

•  Tučnice (Pinguicula) - masožravky s plochými listy pokrytými lepkavou tekutinou

•  a mnoho dalších!

Pokud si chcete vypěstovat svou vlastní masožravku ze semene, máme pro vás také širokou nabídku semen různých druhů masožravek. K tomu vám dodáme speciální substrát, který je vhodný pro klíčení a růst masožravek. A pokud potřebujete poradit, jak se o masožravky starat, jak je zalévat, krmit nebo přezimovat, můžete se podívat do naší knihovny, kde najdete spoustu zajímavých a užitečných knih o masožravkách.

Nečekejte a přijďte si prohlédnout naši nabídku masožravých rostlin. Uvidíte, že si je zamilujete a že vaše sbírka se bude rychle rozrůstat o další druhy. Těšíme se na vás!

 

 

606754156 marketing@edb.cz www.14000.cz/

Masožravá zahrada
Hviezdoslavova 1196/53a, Brno - Slatina, Česko

IČ: 01953036
Email:

marketing@edb.cz

Telefon: 606754156

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.