Registrace hosta Přihlášení

GABAS - stavební společnost s.r.o.

česká firma

pro regiony: Celá ČR

Hlavní náplní společnosti GABAS – stavební společnost s.r.o. je poskytování služeb v oblasti stavitelství. Jsme rozvíjející se stavební firma působící na celém území ČR. Nabízíme Vám rekonstrukce, přestavby, základové desky, výrobu dřevostaveb, realizaci topných systémů a v neposlední řadě zemní práce. Veškeré práce zajišťujeme vlastními zaměstnanci a trvale spolupracujícími řemeslníky. Preferujeme seriózní individuální přístup ke všem zákazníkům a investorům a vždy hledáme vyhovující řešení pro Vás. Činnost firmy je založena na dlouholetých zkušenostech vedoucích pracovníků firmy v oboru.

Naše činnost:

- rekonstrukce a přestavby
- základové desky - základové desky realizujeme na klíč a to od prvotní konzultace se zákazníkem a přípravy realizační dokumentace až po finální betonáž desky. Zaručujeme rychlou a zároveň přesnou výstavbu.
- dřevostavby - realizujeme výstavbu dřevostaveb stavebním systémem STEICO. Konstrukční systém STEICO poskytuje řadu výhod – je jednoduchý, efektivní, trvanlivý a bezpečný s dokonale sladěnými komponenty.
- topné systémy - Instalujeme topné systémy MAXECO – moderní, zdravý a úsporný zdroj tepla, který má široké využití pro rodinné domy, průmyslové a hospodářské stavby. 
- zemní práce

Sídlíme ve Vratimově na adrese Frýdecká 819/44.

725017786 gabas.sro@gmail.com www.gabas.cz

GABAS - stavební společnost s.r.o.
Frýdecká 819/44, 739 32 Vratimov-Slezská Ostrava, Česko

IČ: 05632447
DIČ: CZ05632447
Okres: Ostrava
Email:

gabas.sro@gmail.com

Telefon: 725017786

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.