Registrace hosta Přihlášení

Foukané izolace s.r.o.

česká firma

pro regiony: Karlovarský kraj

Naše společnost Foukané izolace s.r.o. působí po celém území ČR. Zabýváme se úniky tepla z objektů, poradenstvím v oblasti úspor energií a zateplováním především stropních konstrukcí objektů, kde je vzhledem k výši investice dosahováno nejvyššího efektu a také nejrychlejší návratnosti. K dosažení těchto výsledků se specializujeme na technologii foukané minerální vlny. Vždy důsledně dbáme na správnou volbu nejvhodnějšího materiálu pro konkrétní typ zateplované konstrukce. Máme skladem více druhů izolačních materiálů od předních evropských výrobců, všechny jsou certifikovány. Samotné zateplení přináší především značné finanční úspory za vytápění a v letním období zamezuje přehřívání horních pater budov, a tím zvyšuje komfort bydlení.  Jsme registrovaným odborným dodavatelem v programu Nová Zelená Úsporám. 

Nabízíme:

- tepelné, protihlukové a protipožární foukané izolace. Foukaná izolace je vhodná pro rodinné i bytové domy, průmyslové a zemědělské objekty.

- izolace trámových stropů, pultových střech

- izolace vazníkové konstrukce

- izolace volních ploch stávajících ojektů i novostaveb

Naše pobočky:

Provozovna Brtnice

Pobočka Jižní Morava - Křenovice

Pobočka Severní Morava - Havířov

Pobočka Střední Čechy - Praha 11

 

 

775584701 pycha@foukaneizolace.cz www.foukaneizolace.cz

Foukané izolace s.r.o.
Valdštejnova 486/14, 350 02, Cheb, Česko

IČ: 28047044
DIČ: CZ28047044
Okres: Cheb
Email:

pycha@foukaneizolace.cz

Telefon: 775584701

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.