Registrace hosta Přihlášení
Baruffaldi
Všechny články

Maximální komfort i kvalita

Zar Classic je otevřená helma ze skelného laminátu. Pěna s tvarovou pamětí, která pokrývá vnitřní část helmy spolu s ručně zpracovanou dvojitou vrstvou pravé kůže, je doplněna jak estetickými, tak technickými detaily. Jedním z nich je například chromovaný okraj.

Brýle Wind Tini Plus jsou určeny k nošení pod helmou. Jsou ideální pro trávení volného času na dvou kolech a pro sporty, u kterých je třeba ochrana pro oči. Souprava zahrnuje pásku, kterou lze nosit střídavě se zakřivenými nebo rovnými nožičkami a tři páry skel (kouřová, transparentní a žlutá). Tento model je vhodný pro dioptrická skla.

Wind Tini Plus

Rukavice Freedom jsou motorkářské rukavice z měkké kozí kůže, lemované tenkou vrstvou tkaniny pro větší pohodlí. Model obsahuje suchý zip na zápěstí a ochranné zesílení na dlaních.

Rukavice Freedom

Výběrové kožené otevřené helmy

2. 06. 2016 Na výstavách Eicma v Miláně a Pitti Uomo ve Florencii jsme úspěšně představili naše kožené otevřené helmy. Všechny helmy mají skořepinu ze skelného laminátu a jsou potaženy kvalitní kůží, která je ručně nastříhána, sešita a dokončena přímo na helmě. Ochranu před deštěm… Celý článek

Firmy

Aktuální informace o firmách a službách ze všech regionů České republiky

více než 78 699 firem
Najít firmu

Poptávky

Poptávky z ČR a celého světa a veřejné zakázky z ČR a SR.

přesně 15 poptávek
Poptávky

Zboží

Navštivte nákupní galerii zboží a výrobků našich klientů.

více než 2 868 položek
Najít zboží