Registrace hosta Přihlášení
Baruffaldi
Všechny články

Které barvě helmy dáváte přednost? Zar Vintage a Speed 4 dokonale sladíte!

Helma Zar Classic je otevřený model ze skelného laminátu. Pěna s tvarovou pamětí, která pokrývá vnitřní část helmy, je doplněna jak estetickými, tak tech-nickými detaily, jako je například chromovaný okraj.

Vnitřek se přizpůsobí tvaru hlavy po několika minutách nošení a je vybaven ručně zpracovanou dvojitou vrstvou pravé kůže. Model tvoří soupravu s našimi koženými brýlemi Speed 4.

Helma a brýle

Velikost 1 obsahuje velikosti S a M (velikost 55/57); velikost 2 odpovídá ve-likostem M a L (velikost 58/60), a velikost 3 je XL (velikost 61-62).

Výběrové kožené otevřené helmy

2. 06. 2016 Na výstavách Eicma v Miláně a Pitti Uomo ve Florencii jsme úspěšně představili naše kožené otevřené helmy. Všechny helmy mají skořepinu ze skelného laminátu a jsou potaženy kvalitní kůží, která je ručně nastříhána, sešita a dokončena přímo na helmě. Ochranu před deštěm… Celý článek

Maximální komfort i kvalita

Zar Classic je otevřená helma ze skelného laminátu. Pěna s tvarovou pamětí, která pokrývá vnitřní část helmy spolu s ručně zpracovanou dvojitou vrstvou pravé kůže, je doplněna jak estetickými, tak technickými detaily. Jedním z nich je například chromovaný okraj. Brýle Wind Tini Plus jsou určeny… Celý článek

Firmy

Aktuální informace o firmách a službách ze všech regionů České republiky

více než 78 699 firem
Najít firmu

Poptávky

Poptávky z ČR a celého světa a veřejné zakázky z ČR a SR.

přesně 15 poptávek
Poptávky

Zboží

Navštivte nákupní galerii zboží a výrobků našich klientů.

více než 2 926 položek
Najít zboží