Registrace hosta Přihlášení

Jakub Plecitý - od základů po klíč - odborník ve světě zemních a stavebních prací

Firma Jakub Plecitý přináší kompletní řešení v oblasti zemních, výkopových, terénních a stavebních prací. Od výkopů pro bazény až po výstavbu rodinných domů, jsme vaším partnerem pro realizaci snů.

Komplexní zemní a výkopové práce na klíč

Firma Jakub Plecitý je synonymem pro špičkové služby v oblasti zemních prací. Naše portfolio zahrnuje výkopy pro nádrže, jezírka, bazény, základy a inženýrské sítě. Nabízíme také úpravy zahrad, svahování pozemků a přípravné práce pro stavby, vše s maximální pečlivostí a ohledem na potřeby klienta.

Stavíme vaše sny - od základů až po střechu

Kromě terénních prací se specializujeme na stavební činnost, především na výstavbu rodinných domů. Naše služby pokrývají celý proces od projektu až po finální realizaci, čímž zajišťujeme komfort a spokojenost našich zákazníků.

Přistavení kontejnerů a odvoz materiálu

Součástí našich služeb je i logistika spojená s terénními pracemi, včetně přistavení kontejnerů a odvozu sypkého materiálu jako zemina, písek, nebo štěrk. S námi je každý krok vašeho projektu v dobrých rukou.

Působíme v okrese Tachov a okolí, kde jsme již mnoha klientům pomohli realizovat jejich projekty snů. Naše služby jsou zárukou kvality, spolehlivosti a profesionality. Pokud plánujete jakékoli zemní či stavební práce, neváhejte se na nás obrátit. S firmou Jakub Plecitý se vaše vize stane skutečností.

Vaše projekty v bezpečných rukou

S firmou Jakub Plecitý můžete očekávat nejen precizní provedení všech zakázek, ale také osobní přístup a poradenství na míru vašim potřebám. Naše dlouholetá praxe a odbornost z nás dělají ideálního partnera pro vaše projekty, ať už se jedná o malé úpravy nebo velké stavební plány. Důvěřujte nám a vaše projekty budou v bezpečných rukou od začátku až do konce.

 

Firmy

Aktuální informace o firmách a službách ze všech regionů České republiky

více než 78 700 firem
Najít firmu

Poptávky

Poptávky z ČR a celého světa a veřejné zakázky z ČR a SR.

přesně 19 poptávek
Poptávky

Zboží

Navštivte nákupní galerii zboží a výrobků našich klientů.

více než 2 964 položek
Najít zboží