Registrace hosta Přihlášení

Zahradnictví u Chlubnů

česká firma

pro regiony: Kraj Vysočina

Naše Zahradnictví u Chlubnů, které se nachází na Vysočině, se zabývá především prodejem různých typů rostlin. Nabízíme Vám například ovocné a okrasné dřeviny, trvalky, letničky a dvouletky, dále také cibuloviny, sadby zeleniny a další. Rostliny, které prodáváme jsou buď naše výpěstky, nebo máme rostliny od školkařů a pěstitelů z Vysočiny, čímž zaručujeme mrazuvzdornost a odolnost našich rostlin v tomto kraji. Můžete se na nás obrátit také s požadavkem na květinovou výzdobu, a to zejména na tradiční květinové dekorace na pohřby, věnce k příležitosti Památky zesnulých a adventní věnce. Pokud zakládáte zahradu nebo toužíte po změně Vaší stávající zahrady, nabízíme Vám spolupráci při navrhování a realizaci zahrady. Kromě rostlin prodáváme také substráty, hnojiva, materiál na zhotovování květinových dekorací a další. Můžete se na nás obrátit také v případě, že potřebujete poradit s vhodným sortimentem, s pěstováním, se škůdci na rostlinách, ale i se správným řezem ovocných a okrasných dřevin.

Realizace zahrad - tel: 724 960 317

Nabízíme Vám:

  • prodej okrasných dřevin, ovocných stromů, keřů a květin,
  • navrhování a realizace zahrad,
  • květinovou výzdobu, zejména tradiční květinové dekorace na pohřby, věnce k příležitosti Památky zesnulých a adventní věnce,
  • prodej substrátů, aranžovacího materiálu, zahradnických potřeb a keramiky.
607285194 aktijavonbulch@seznam.cz www.uchlubnu.cz

Zahradnictví u Chlubnů
Šípková 2275/10, 591 01 Žďár nad Sázavou 5, Česko

IČ: 41005619
Email:

aktijavonbulch@seznam.cz

Telefon: 607285194

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.