Registrace hosta Přihlášení

AUTOSKLO VM Brno

česká firma

pro regiony: Jihomoravský kraj

AUTOSKLO-VM je firma, která se zabývá výměnou a opravou autoskel, tónováním autoskel foliemi nebo pokovením, nalepováním okenních a bezpečnostních fólií, autofólií a UV fólií. Firma existuje již od roku 1991, s nejdelší tradicí v regionu. 

Firma AUTOSKLO-VM nabízí kvalitní služby za příznivé ceny. Používá materiály a autoskla od značkových výrobců, jako jsou Pilkington, Saint Gobain Securit a Splintex. Montáže provádí dle technologických postupů předepsaných výrobci vozidel. Firma spolupracuje se všemi pojišťovnami a vyřizuje pojistné události bez finanční účasti klienta.

Firma AUTOSKLO-VM má dlouholeté zkušenosti a spokojené zákazníky. Provádí služby u všech typů vozidel, od osobních po nákladní, tahače a autobusy. Nabízí také možnost dovozu skel na místo montáže nebo montáž u zákazníka doma nebo v práci. 

Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se postará o vaše autoskla, neváhejte kontaktovat AUTOSKLO-VM. Na jejich webových stránkách najdete více informací o jejich službách, cenách, kontaktech a referencích. 

602505028 autosklo.vm@seznam.cz www.vm-autofolie.cz/

AUTOSKLO VM Brno
Hudcova 532/78b, Brno - Medlánky, 612 00, Česko

IČ: 43365884
Email:

autosklo.vm@seznam.cz

Telefon: 602505028

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.