Registrace hosta Přihlášení

Vladimír Vrbický

česká firma

pro regiony: Pardubický kraj

Naše firma Vladimír Vrbický sídlící v okrese Svitavy se zabývá především prováděním zemních a výkopových prací se stavebními stroji. Máme zkušenosti jak s drobnými, tak i náročnými zemními pracemi a rozsáhlými terénními úpravami. Nabízíme i povrchové a hloubkové terénní úpravy, a to vždy na základě představ a požadavků zákazníka. V nabídce máme širokou škálu stavebních strojů. Vždy dodržujeme dané předpisy a především bezpečnost práce. Samozřejmostí je také úklid staveniště. Dále nabízíme demoliční práce všech typů staveb. Ať už se jedná o průmyslové areály, betonové stavby, výškové stavby nebo obyčejné objekty. Veškeré námi nabízené služby realizují naši zkušení pracovníci, kteří mají mnohaletou praxi v oboru a naši činnost realizujeme po celé České republice.

V neposlední řadě se zabýváme dodávkou stavebních substrátů pro zemní práce, které dodáváme pomocí vlastní autodopravy a našim zákazníkům nabízíme také služby půjčovny stavebního nářadí, které využíváme také k realizaci naší práce.

608905505 vrbickyvlada@seznam.cz www.zemni-prace-vrbicky.cz

Vladimír Vrbický
Němčice 167, Němčice u České Třebové, 561 18, Česko

IČ: 68239939
DIČ: CZ7507113669
Email:

vrbickyvlada@seznam.cz

Telefon: 608905505

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.