Registrace hosta Přihlášení

TOMAVA, s.r.o.

česká firma

pro regiony: Zlínský kraj

Společnost TOMAVA, s.r.o. sídlí  v Ostrožské Nové Vsi. Svou činnost ale provozujeme na manipulačním skladě ve Veselí nad Moravou. Hlavní činností společnosti TOMAVA s.r.o. je prodej kulatiny v přesné kvalitě dle požadavku zákazníka, výkup kulatiny všech sortimentů a doprava kulatiny speciální odvozní soupravou SCANIA s hydraulickou rukou a návěsem. Dalšími činnostmi naší firmy je výroba štípaného palivového dřeva, poskytování služeb při údržbě zeleně a poskytování služeb v lesnictví tj. těžba dřeva, výsadba, pěstební práce a ochrana lesa. Pro naše zákazníky vyrábíme štípané palivové dřevo listnaté tvrdé, v různych délkach dle jejich přání. Podporujeme trvale udržitelné hospodaření v lesích, máme zaveden systém PEFC C-o-C zabezpečující proces sledovatelnosti původu dřevní suroviny a tím zaručujeme, že zákazník obdrží vždy správnou informaci o původu dřevní suroviny ve výrobku.

Naše služby:

- výkup kulatiny všech sortimentů

- prodej kulatiny v přesné kvalitě dle požadavků zákazníka

- doprava kulatiny vozidly SCANIA a TATRA s hydraulickou rukou a návěsem

- štípané palivové dřevo volně sypané

- štípané palivové dřevo skládané v paletách

- doprava dlouhého dříví od 2m do 12 m délky  speciální odvozní soupravou SCANIA  P420 CB 6x6 s hydraulickou rukou a návěsem

- možnost zprostředkování rozvozu zakoupeného palivového dříví

Slídlíme v Ostrožské Nové Vsi, svou činnost provozujeme ve Veselí nad Moravou.

777720385 tomavasro@gmail.com www.tomava.cz

TOMAVA, s.r.o.
Na Hrázi 269, Chylice, 687 22 Ostrožská Nová Ves, Česko

IČ: 26919419
DIČ: CZ26919419
Okres: Uherské Hradiště
Email:

tomavasro@gmail.com

Telefon: 777720385

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.