Registrace hosta Přihlášení

Seniorservis Hodinový manžel Brno

česká firma

pro regiony: Jihomoravský kraj

Seniorservis Hodinový manžel zajišťuje menší rekonstrukce a opravy bytů, drobné úpravy v domácnostech, jako je např. malování či tapetování bytů, montáž a opravy nábytku, příprava bytů pro AirBnB a realitní kanceláře. Působíme v Brně a blízkém okolí.

Také provádíme různé stavební i zednické práce a jinou údržbu nemovitostí. Rovněž se zaměřuje na úsporu vody pomocí perlátorů.

Služby

Drobné opravy v domácnosti ▪ malířské a natěračské práce ▪  mytí oken ▪ úklidové služby ▪ pokládka podlah ▪ oživení žulových, břidlicových a keramických podlah ▪ montáž a drobné opravy nábytku a kuchyňských linek ▪ vrtání do betonu do průměru 13mm, keramiky a dalších obkladů ▪ montáž garnýží, poliček apod.

Komplexní údržba nemovitostí

Komplexní údržba nemovitostí, interiérů, kanceláří, nájemních bytů při výměně nájemníků ▪ pomoc při stěhování ▪ drobné instalatérské, elektrikářské a zednické práce, příprava bytů pro předvedení ▪ rozvody sítí (voda, topení, elektro) ▪ montáž podlahových topení, solárních panelů, zabezpečovacích systémů, alarmů, čidel a alarmů pro CO2.

Stavební práce

Výstavba rodinných domů na klíč ▪ kompletní rekonstrukce ▪ dokončovací práce při stavbě domu či rekonstrukci bytu ▪ zakládání zahrad ▪ ploty a oplocení ▪ snižování finančních nákladů u rozestavěných staveb ▪ obkladačské a dlaždičské práce ▪ pokládku chodníků ze zámkové dlažby a jiných materiálů ▪ výstavbu bazénů ▪ vyhodnocení, kontrolu rozpočtů, nákladů a faktur ▪ údržba a oživení hrobů pomníků a žulových či keramických obkladů ▪ stavební dozor pro Brno, Brno – venkov a Jihomoravský kraj.

 

Činnosti, které nespadají pod předmět podnikání Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona zprostředkováváme přes naše ověřené řemeslníky.

 

FACEBOOK

603852938 r.ryzi@seznam.cz www.edb.cz/firma-568942-seniorservis-brno

Seniorservis Hodinový manžel Brno
Jana Uhra 180/26, Brno, 602 00, Brno-město

IČ: 70452067
Email:

r.ryzi@seznam.cz

Telefon: 603852938

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.