Registrace hosta Přihlášení
SEASPOL Group s.r.o.
Všechny články

SEASPOL servis, s.r.o. otevírá nové horizonty v oblasti požární ochrany.

V dnešním rychle se měnícím světě je požární ochrana nejen zákonnou povinností, ale především zásadním prvkem zajišťujícím bezpečnost a ochranu. SEASPOL servis, s.r.o., se již více než 15 let specializuje na poskytování špičkových služeb v této klíčové oblasti. Od prodeje, kontroly a servisu hasicích přístrojů, hydrantů, až po komplexní systémy požární signalizace a nouzového osvětlení

SEASPOL servis, s.r.o. nabízí profesionální služby v oblasti prodeje, kontroly a servisu požárně bezpečnostních zařízení, včetně školení a poradenství v oblasti požární ochrany. Je předním poskytovatelem komplexních služeb v oblasti požární ochrany. S více než 15 lety zkušeností nabízí široký rozsah služeb od prodeje a servisu hasicích přístrojů až po odborné školení a poradenství.

Široká nabídka služeb požární ochrany
SEASPOL servis, s.r.o. poskytuje komplexní řešení v oblasti požární ochrany, zahrnující prodej, kontroly a servis hasicích přístrojů, hydrantů a dalších požárně bezpečnostních zařízení. Společnost se specializuje na požární ucpávky, klapky, dveře, nouzové osvětlení, systémy odvodu tepla a kouře, stejně jako na elektrické požární signalizace.

 Odborné školení a poradenství
Díky rozsáhlým znalostem a zkušenostem v oblasti požární ochrany SEASPOL servis s.r.o. poskytuje odborné školení a poradenství, které jsou nezbytné pro zajištění bezpečnosti vašeho podnikání. Školení jsou přizpůsobena potřebám klientů a vedena odborně způsobilými osobami v oblasti požární ochrany.

Realizované projekty a zkušenosti
Během 15 let své činnosti SEASPOL servis, s.r.o. úspěšně realizoval řadu projektů pro široké spektrum klientů, od malých podniků až po velké korporace. Tato zkušenost umožňuje společnosti nabízet služby nejvyšší kvality a efektivně řešit i ty nejsložitější požadavky v oblasti požární ochrany.

Kontakt a lokalita
Sídlo společnosti SEASPOL servis, s.r.o. se nachází v Nevřeni, Nevřeň 18, 330 11, kde je možné se obrátit s dotazy nebo požadavky na služby. Společnost je připravena reagovat na potřeby klientů po celé České republice.

Firmy

Aktuální informace o firmách a službách ze všech regionů České republiky

více než 78 699 firem
Najít firmu

Poptávky

Poptávky z ČR a celého světa a veřejné zakázky z ČR a SR.

přesně 15 poptávek
Poptávky

Zboží

Navštivte nákupní galerii zboží a výrobků našich klientů.

více než 2 923 položek
Najít zboží