Registrace hosta Přihlášení

ROKADO trans, s.r.o.

česká firma

pro regiony: Olomoucký kraj

ROKADO trans s.r.o. zajišťuje bezpečnou kamionovou přepravu za pomocí kvalitních plachtových závěsů a přepravu objemných břemen prostřednictvím vlastních podvalníků již od roku 2009.

Tato přeprava je zajišťována na území České republiky a napříč státy celé Evropské Unie moderními kamiony se zkušenými a spolehlivými řidiči, jež se mohou pochlubit nemalými zkušenostmi.

Podvalníkové návěsy slouží k bezpečné přepravě zejména stavebních a lesních strojů, zemědělské techniky, dopravních strojů atd. V případě zájmu pro vás zpracujeme individuální nabídku. Maximální tonáž činí v tomto případě 30tun.

Plachtové návěsy slouží k bezpečné přepravě paletového i volně loženého zboží. Pro naši přepravu používáme pouze návěsy vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů vyznačující se vysokou odolností, ale i dlouhou životností. Značkové návěsy, s kterými dennodenně pracujeme, jsou ideálními pro logistiku a spedici na kratší i delší vzdálenosti.

775559468 info@rokadotrans.cz www.rokadotrans.cz

ROKADO trans, s.r.o.
Šumperská 941, Uničov, 783 91

IČ: 28571398
DIČ: CZ28571398
Email:

info@rokadotrans.cz

Telefon: 775559468

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.