Registrace hosta Přihlášení

PALELI s.r.o.: Vaše řešení pro stavební práce v Plzni a přilehlém okolí

Hledáte spolehlivou a zkušenou stavební firmu ve Plzni? PALELI s.r.o. nabízí širokou škálu specializovaných stavebních služeb s více než desetiletou praxí. Ať už potřebujete dlaždičské, fasádní, zednické či výkopové práce, jsme tu pro vás.

V PALELI s.r.o. rozumíme, že každý stavební projekt je jedinečný. S více než deseti lety zkušeností v oblasti stavebnictví poskytujeme služby, které jsou přizpůsobeny specifickým potřebám našich klientů. Naše firma se specializuje na stavební práce všeho druhu, od menších oprav až po velké projekty, a to především ve Plzeňském regionu.

Služby - stavební činnost:

  • Dlaždičské práce: Naše dlaždičské práce zahrnují instalaci dlažby pro interiéry a exteriéry, včetně teras, chodníků, vjezdových cest a parkovišť. Používáme moderní techniky a materiály vysoké kvality, které zaručují dlouhou životnost a estetický vzhled.
  • Fasádní práce: Nabízíme kompletní služby v oblasti fasád, včetně zateplení, malování a obnovy povrchů. Naše techniky zvyšují energetickou účinnost budov a zlepšují jejich vzhled. Věnujeme zvláštní pozornost detailům, aby byl každý projekt dokončen s maximální precizností.
  • Zednické práce: Provádíme veškeré zednické práce od zdění příček až po komplexní stavební úpravy. Naše služby jsou ideální pro klienty plánující rekonstrukce, přístavby nebo novostavby.
  • Výkopové práce s vlastním bagrem: Disponujeme vlastním bagrem, což nám umožňuje efektivně provádět zemní práce, včetně přípravy základů, výkopů pro inženýrské sítě a další potřebné zemní práce pro stavební projekty.

Závazek kvality:

V PALELI s.r.o. si zakládáme na dodržování nejvyšších standardů kvality a spokojenosti zákazníků. Každý projekt je pro nás důležitý, bez ohledu na jeho velikost nebo složitost. S námi můžete očekávat včasné a kvalitně provedené práce za konkurenceschopné ceny.

Kontaktujte nás:

Pro nezávaznou nabídku nebo konzultaci nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 776 143 511 nebo prostřednictvím e-mailu bodnar2504@gmail.com. Rádi vám pomůžeme s realizací vašich stavebních plánů.

S PALELI s.r.o. získáte jistotu, že vaše stavební potřeby budou řešeny profesionálně a s maximální pečlivostí. Přesvědčte se o kvalitě našich služeb a staňte se jedním z mnoha spokojených klientů, kteří si vybrali naši firmu pro realizaci svých stavebních projektů.

Firmy

Aktuální informace o firmách a službách ze všech regionů České republiky

více než 78 700 firem
Najít firmu

Poptávky

Poptávky z ČR a celého světa a veřejné zakázky z ČR a SR.

přesně 19 poptávek
Poptávky

Zboží

Navštivte nákupní galerii zboží a výrobků našich klientů.

více než 2 964 položek
Najít zboží