Registrace hosta Přihlášení

TEFCOLD CZ s.r.o.

česká firma

pro regiony: Moravskoslezský kraj

Společnost TEFCOLD CZ s.r.o. se zabývá prodejem elektrozboží - chladicí, mrazicí a vytápěcí techniky pro domácnosti a provozovny. Nabízí široký sortiment gastro vybavení. Mezi produkty naleznete chladničky, mrazničky i lednice s mrazákem, vinotéky, chladicí vitríny, pulty a skříně, výrobníky ledu, vakuové baličky aj. A specializuje se také na moderní vytápění. V nabídce najdete tepelná čerpadla, klimatizace a solární kolektorové panely.

Společnost TEFCOLD CZ s.r.o.. se specializuje na prodej tohoto zboží: Gastro zařízení: - služba vybavení prodejen na klíč - chladící a mrazící vybavení do obchodů, marketů, hotelů, restaurací, kaváren, cukráren apod. - pod vlastní značkou NORDline - dovozce evropských značek Vestfrost, JUKA, Zoin, Byfal, Polair aj. - velkokapacitní skříně, chladicí vitríny obslužné i přístěnné, rohy, pulty, mrazicí boxy, vinotéky, chladicí vany, stoly, komory na odpad, výrobníky ledu, šokery, stavebnicové boxy a minoboxy - stolní zařízení jako jsou vakuové baličky (vakuovačky), horkovzdušné pece, fritézy, kontaktní grily, váhy Bílá technika: - pod vlastní značkou NORDline - výrobky dánského výrobce Vestfrost - domácí chladnička a mrazničky, americké ledničky, lednice s mrazákem, pultové mrazničky aj. Tepelná čerpadla: - tepelná čerpadla vzduch voda, split, bazénová čerpadla, solární kolektory, splitové klimatizace s invertorem značky NORDline.

Dále společnost nabízí prodej a servis náhradních dílů: - servis chladniček, mrazniček, chladicí techniky pro provozovny, České republiky. - montáže a servis nástěnných klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel i kolektorových solárních panelů.

Na českém a slovenském trhu prodává vlastní značku NORDline, výhradně zastupuje dánskou firmu Vestfrost a v sortimentu nabízí také výrobky renomovaných značek jako jsou Juka, Zoin, Polair, Tefcold a Byfal.

595696615 vo@tefcold.com www.tefcold.cz

TEFCOLD CZ s.r.o.
28. října 2020/231, Ostrava - Mariánské Hory, 709 00, Ostrava-město

IČ: 03758753
DIČ: CZ03758753
Email:

vo@tefcold.com

Telefon: 595696615

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.