Registrace hosta Přihlášení

MULTISON s.r.o.

česká firma

pro regiony: Královéhradecký kraj

Specializujeme se na dodávky úsporného a kvalitního komerčního, veřejného, venkovního, interiérového a agro LED osvětlení. 

 

Jsme obchodním zastoupením společnosti NFL pro Českou a Slovenskou republiku. Jedná se o vědecko-výzkumný a výrobní podnik zaměřený na letectví a kosmonautiku s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby osvětlovacích systémů. Svítidla této společnosti jsou osazována LED čipy od americké společnosti CREE, což zaručuje nejvyšší kvalitu svítidel.

 

Produkty které dodáváme jsou vhodné pro osvětlení výrobních hal, skladů, prostranství, letišť, nemocnic, jako noční osvětlení památek, kulturních pomníků, historických budov, silnic, ulic, chodníků, železničních tras, parkovišť, průmyslových areálů a pěších zón, interiérů, výrobních, skladových a kancelářských prostorů, obchodů, schodišť, chodeb či koridorů.

 

Dále jsme schopni našim klientům nabídnout svítidla určená pro pěstování zemědělských rostlin, haly a také laboratorní agro provozy.

 

Zakázky většího rozsahu řešíme od konzultace až po realizaci, včetně zajištění záruční a pozáruční správy.

 

Naše společnost poskytuje záruku na výrobky NFL standardně v délce 5 roků. Za určitých podmínek lze záruční dobu dohodnout i delší. 

 

Jsme také servisním centrem výrobků LG pro oblast východní Čechy (elektronika) a servis bílé techniky všech značek prodávaných v ČR. Vytvořili jsme také největší sklad originálních náhradních dílů v ČR.

777702393 info@multison.cz multison.cz

MULTISON s.r.o.
Vocelova 1135, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové, Česko

IČ: 45539448
DIČ: CZ45539448
Okres: Hradec Králové
Email:

info@multison.cz

Telefon: 777702393

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.