Registrace hosta Přihlášení

Ing. Jiří Wolf

česká firma

pro regiony: Středočeský kraj

Firma Ing. Jiří Wolf se zabývá především prodejem kvalitních brambor a prodejem čerstvého ovoce a zeleniny. Zboží rozvážíme po Praze a okolí a zásobujeme např. restaurace, hotely,  lahůdkářství, školní a závodní jídelny, velkovývařovny, výrobny, velkoobchody, další prodejce a obchody.

Dodáváme brambory hlavně z Vysočiny různých odrůd a varného typu (např. odrůdy brambor Colette, Marabel, Belana, Laura, Bellarosa, Baccara, Milva, Jelly a Marena). Vše vozíme čerstvé, klimatizovanými dodávkami.
V podzimním období máme v nabídce kvalitní brambory k zimnímu uskladnění, moravskou cibuli, český česnek a česká jablka.

Dále se specializujeme na prodej a dodávku širokého výběru rašeliny a speciálních substrátů pro venkovní, balkónové a pokojové rostliny. Současně nabízíme také mulče a mulčovací kůru, granulovaná, kapalná a vodorozpustná hnojiva, organická hnojiva, dekorační výrobky, netkané textilie, travní směsi a mnoho dalších zajímavých výrobků. Zásobujeme zákazníky po celé ČR. 

Součástí nabídky našich služeb je také vnitrostátní a mezinárodní autodoprava, a to dodávková do 3, 5t a nákladní do 12t.


 

602313688 wolf.obchod@seznam.cz www.bramborywolf.cz

Ing. Jiří Wolf
Nové Bytovky 123, 252 81 Petrov, Česko

IČ: 16945883
DIČ: CZ5404213331
Email:

wolf.obchod@seznam.cz

Telefon: 602313688

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.

Celkem 0 položek. Zobrazeno 9 položek / stránka.