Registrace hosta Přihlášení

HT DVEŘE s.r.o. bezpečnostní dveře

česká firma

pro regiony: Jihomoravský kraj

Naše společnost HT DVEŘE s.r.o. má dlouholeté zkušenosti se zabezpečením vchodů do všech typů budov. Dodáváme, montujeme a servisujeme vysoce kvalitní bezpečnostní dveře do bytů i domů.

S bezpečnostními dveřmi Premium a Magnum určenými pro byty v panelových i cihlových domech získáte jistotu kvalitního výrobku bezpečnostní třídy 3, splňující ty nejpřísnější normy. Pro zabezpečení rodinných domů doporučujeme bezpečností dveře Premium EXT a Perfect 68X/XG s kterými rovněž získáte jistotu kvalitního výrobku bezpečnostní třídy 3, splňující ty nejpřísnější normy.

Samozřejmostí je rychlé dodání, profesionální instalace a následný záruční i pozáruční servis. Využít můžete také naší výhodné nabídky hromadné výměny dveří v bytových domech. Instalujeme bezpečnostní dveře do panelových domů, družstevních bytů a dalších bytových komplexů.

Ochráníme domácnosti před zloději, požáry a nepříjemným hlukem. Nabízíme široký výběr designů, ze kterých si vybere opravdu každý.

777807012 htdvere@htdvere.cz www.htdvere.cz

HT DVEŘE s.r.o. bezpečnostní dveře
Franzova 1070/65a, Brno - Maloměřice, 614 00, Brno-město

IČ: 01635123
DIČ: CZ01635123
Email:

htdvere@htdvere.cz

Telefon: 777807012

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.