Registrace hosta Přihlášení

GEOHAT s.r.o.

česká firma

pro regiony: Jihomoravský kraj

Jsme brněnská firma se specializací na tepelná čerpadla, kompletně od úvodních nabídek, návrhů, zpracování projektů až po vlastní realizace. Nabízíme dodávky a montáže čerpadel přední světové značky NIBE. Nabízíme tepelná čerpadla všech systémů (země-voda, voda-voda a vzduch-voda s vnitřním
i vnějším provedením). V tomto oboru máme více než devatenáctileté zkušenosti. Kromě návrhů, projektů a vlastních realizací zajistíme pomoc při získání možných státních dotací. Taktéž jsme schopni zajistit pro novostavby průkaz energetické náročnosti budovy, který je od roku 2009 pro získání stavebního povolení povinností.tepelná čerpadla všech systémů (země-voda, voda-voda a vzduch-voda s vnitřními vnějším provedením).

Kromě tepelných čerpadel se zabýváme kompletní dodávkou topných systémů, elektroinstalací, MaR a  zabezpečovacími systémy. Nově nabízíme měření tepla pomocí kalorimetru do průtoku topného média 2,5 m3/hod.

608861630 obchod@geoheat.cz www.geoheat.cz

GEOHAT s.r.o.
Bosonožské náměstí 671/11a, 642 00 Brno-Bosonohy, Česko

IČ: 29238315
DIČ: CZ29238315
Okres: Brno - město
Email:

obchod@geoheat.cz

Telefon: 608861630

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.