Registrace hosta Přihlášení

FYTOFARM CZ s.r.o.

česká firma

pro regiony: Středočeský kraj

Česká společnost Fytofarm CZ, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a internteový prodej účinných prostředků na ochranu lesa. Jednotlivé stromy a celé lesy jsou mnohdy napadeny lýkožrouty, což lesy ničí. Nabízíme Vám účinné lapače, feromonové odparníky, ale také balzámy a vosky na ošetření stromů. V tomto e-shopu najdete jen takové prostředky, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí. O zdraví lesa pečujeme již od roku 1998, proto v našem e-shopu najdete pouze osvědčené a účinné prostředky. Navíc jsou u nás k dostání za velmi příznivé ceny.  Nabízíme štěrbinové lapače, repelentní přípravky, protizápachové přípravky, vaničkové lahve, lepy na přípravu feromonových a barierových lapačů hmyzu.

Nabízíme:

- lapače Ecotrap - univerzální, rozebíratelné lapače na odchyt škůdců. Ekologicky čistým způsobem chrání les proti přemnožení škůdců a poškození stromů. Výběr z více typů včetně náhradních dílů. 
- feromonové odparíky - feromonové dispenzory jsou určeny pro odchyt různých druhů lýkožroutů. V nabídce najdete i odparníky s celosezónním účinkem. 
- lepy na přípravu lapačů - nevysychavé lepy na přípravu feromonových, visuelních i bariérových lapačů. Použitelné také na imobilizaci housenek a jiného hmyzu.

- balzámy a vosky Dendrosan - balzámy na ošetření poranění stromů a keřů, speciální štěpařské vosky na roubování a očkování stromů.
- štěrbinové lapače- účinný systém pro masový odchyt škůdců a také monitorování jejich výskytu.
- protizápachové přípravky - Antismell je přírodní látka, která při odchytu škůdců zabraňuje vysílání varovných signálních látek - antiferomonů.

 

775239823 fytofarm.cz@tiscali.cz www.fytofarm.cz

FYTOFARM CZ s.r.o.
Dlouhá 1360, 257 00 Mělník

IČ: 25648934
DIČ: CZ25648934
Okres: Mělník
Email:

fytofarm.cz@tiscali.cz

Telefon: 775239823

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.