Registrace hosta Přihlášení

Ekofarma Jedlová - Václav Sedláček

česká firma

pro regiony: Karlovarský kraj

Ekofarma Jedlová Václav Sedláček se věnuje ekologickému chovu skotu, pěstování obilí v biokvalitě a produkci mléka a mléčných výrobků. Věnujeme se ekologickému chovu gaskoňského a piemontského skotu. Naše zvířata chováme v čistém a přirozeném prostředí na pastvinách bez použití herbicidů a průmyslových krmných směsí. Dále máme také vlastní honitbu s možností odlovu černé i srnčí zvěře. V naší honitbě žije kromě zvěře srnčí a černé, také zvěř drobná srstnatá a pernatá. Námi nabízené obilí je z ekologického zemědělství v biokvalitě, které je vhodné pro výrobu pekařských BIO potravin. Majitelům pastvin nabízíme sečení i sklizně trvalých travních porostů. Chováme také dojný skot, jehož mléko zpracováváme ve vlastní mlékárně. Dalšími produkty naší mlékárny jsou jogurty, tvaroh, sýry apod. Mléko i všechny mléčný výrobky produkujeme v biokvalitě. Kravské mléko a mléčné produkty z naší mlékárny můžete zakoupit na našich prodejnách ve Staré Vodě a v Chebu. Sídlíme v obci Okrouhlá nedaleko Chebu. 

Živočišná výroba, ekologický chov: - chov skotu masných plemen - chov dojnic, krav - produkce mléka v biokvalitě. Rostlinná výroba: - pěstování obilí v kvalitě BIO. Myslivost: - vlastní honitba - možnost odlovu černé, srnčí zvěře - agroturistika, ubytování. Služby pro zemědělce: - sečení pastvin - sklizeň trvalých travních porostů, trávy. Mlékárna, zpracování mléka, pnaše webové stánky, nebo nás kontaktujte přímo.rodej: - kravské mléko - tvaroh, jogurty, sýry - tel.: 604 796 532 Pro další informace o našich produktech a službách, neváhejte navštívit

602476903 sedlv@seznam.cz www.ekofarmajedlova.cz

Ekofarma Jedlová - Václav Sedláček
Okrouhlá 33, 350 02 Cheb, Česko

IČ: 13899074
DIČ: CZ6902092054
Email:

sedlv@seznam.cz

Telefon: 602476903

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.