Registrace hosta Přihlášení

DU-MI CZ, s.r.o.

česká firma

pro regiony: Středočeský kraj

Jsme personální agentura, která se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti zabezpečení lidských zdrojů pomocí dočasného přidělování zaměstnanců naší agentury. Nabízíme tedy krátkodobý i dlouhodobý pronájem našich pracovníků dle potřeby a požadavků klienta. Kandidáty vybíráme na základě osobních pohovorů a dle kritérií stanovených zákazníkem tak, aby byli schopni ve velmi krátkém čase vykonávat konkrétní pracovní činnost. Naše personální agentura v současné době realizuje práci s našimi pracovníky nejen v Mladé Boleslavi, ale v celém Středočeském kraji. Výsledkem naší práce je komplexní personální servis se zcela individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Hlavními prioritami naší práce jsou vysoká profesionalita a korektní vztahy s našimi zákazníky a výsledkem je potom komplexní personální servis.

 

Nabízíme Vám:

- individuální přístup

- flexibilní zajištění pracovníků v dobách nárůstu zakázek, sezónních prací a v nárazových situacích, kdy potřebujete z jakéhokoliv důvodu navýšit počet pracovnách sil

- komplexní personální služby

- šetříme Vaše náklady spojené s personální, administrativní a mzdovou agendou

- šetříme Váš čas při hledání nových pracovníků a při řešení situací vyplývajících z pracovně právních vztahů

 

Naši agenturu najdete v Mladé Boleslavi na ulici Železná 45.

326721236 info@du-mi.cz www.du-mi.cz

DU-MI CZ, s.r.o.
Železná 45, 293 01 Mladá Boleslav

IČ: 28448308
DIČ: CZ28448308
Email:

info@du-mi.cz

Telefon: 326721236

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.