Registrace hosta Přihlášení

CAMELA AUTOPLACHTY s.r.o.

česká firma

pro regiony: Jihomoravský kraj

Společnost CAMELA AUTOPLACHTY s.r.o. nabízí výrobu autoplachet, vozíků, valníků, transparentů, velkoplošný digitální tisk včetně grafického návrhu. Opravy plachet, expresní opravy, obaly na žíněnky, plachty na atrakce, výroba krycích plachet různých tvarů a rozměrů s oky i bez. Letní zastřešení, pergoly, prodejní stánky, párty stany, haly, stany, přístřešky, garáže, bazény, krycí plachty na bazény, slunečníky, plachty na trampolíny a jiné...

Prezentace, relaxace, příležitostné použití, či pouze sluneční plachty a ochrana proti nepřízni počasí jsou součástí nezávislého životního stylu a kultury.

Potiskneme a dodáme Vám kompletní plachtu nebo autoplachtu pro Váš firemní vůz nebo k reklamnímu účelu.

 

Činnost:

  • Výroba autoplachet, vozíků, valníků, transparentů, velkoplošný digitální tisk včetně grafického návrhu.
  • Opravy plachet, expresní opravy, obaly na žíněnky, igelitové tašky se zipem, výroba krycích plachet různých tvarů a rozměrů s oky i bez, výroba plachet pro zábavné atrakce.
  • Letní zastřešení, pergoly, prodejní stánky, party stany, haly, stany, přístřešky, garáže, bazény, krycí plachty na bazény, slunečníky a jiné.
  • Vizitky, letáky, samolepky, bannery, transparenty, autoplachty, potisk na trika, samolepky na zeď, tisk na plátno, etikety, řezaná grafika.

Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, moderních metod. Máme bohaté zkušenosti s těmito produkty. Cena produktu se určuje podle výšky, délky a druhu materiálu. Plachty Vám zpracujeme v jakémkoliv provedení dle Vašeho přání.

 

 

602279920 info@camelaplachty.eu panik@camelaplachty.eu www.camelaplachty.eu