Registrace hosta Přihlášení

Autofolie Wrap s.r.o.

česká firma

pro regiony: Hlavní město Praha

V Autofolie Wrap s.r.o. se zabýváme polepováním karoserií a tónováním autoskel  již od roku 2013. Nabízíme širokou škálu služeb a produktů, které splní vaše požadavky a představy.

Naše firma používá pouze kvalitní a prověřené značky fólií, které zaručují dlouhou životnost a vysokou odolnost proti poškrábání, povětrnostním vlivům a UV záření. Pro tónování oken používáme fólie Suntek řady-HP a Infrasol, které mají vynikající optické vlastnosti, snižují sluneční záření a zvyšují soukromí. Pro celopolepy nebo částečné polepy karoserií používáme fólie 3M, Hexis, Avery Dennison, Oracal, KPMF se kterými máme dlouholété a výborné zkušenosti.

Naše služby zahrnují nejen tónování oken a polepování karoserií, ale také tónování světel, bezpečnostní polepy nebo reklamní polepy. Náš zkušený a profesionální tým se postará o to, aby váš vůz dostal nový a atraktivní vzhled. Naše práce je rychlá, precizní a cenově dostupná.

Pokud máte zájem o naše služby nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme a vypracujeme individuální nabídku. Naše spokojení zákazníci jsou naší nejlepší vizitkou. Těšíme se na Vás!

777599995 info@autofolie-wrap.cz www.autofoliewrap.cz

Autofolie Wrap s.r.o.
Libušská 26/196, Praha 4 - Libuš, 142 00, Praha-město

IČ: 28965809
DIČ: CZ28965809
Okres: Praha-město
Email:

info@autofolie-wrap.cz

Telefon: 777599995

Pomůžeme Vám vyhledat detail trasy k sídlu firmy včetně itineráře cesty. Trasu můžete jednoduše načíst také pomocí QR kódu.