Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu VITALITY tuňák se síhem pro kočky 70 g

cena:
33
Chci koupit
Po náročném dni si vaše kočička zaslouží vydatnou večeři. Ať už ho strávila odpočíváním nebo hrou, o její spokojené bříško se postará tuňáková konzerva se síhem (bílou rybou). Kombinace tuňáka a síha stejně neodolatelně voní i chutná. Konzervy Akinu VITALITY neobsahují konzervanty ani dochucovadla, a tak máte jistotu, že své kočičce dáváte jen to nejlepší.

Akinu VITALITY tuňáková konzerva se síhem

SÍH = BÍLÁ RYBA. Síh je velmi důležitou složkou krmiva psů i koček. Bílá ryba je obzvláště výživná díky svým esenciálním mastným kyselinám, které pomáhají bojovat se šupinatou, poškozenou nebo svědící kůži.

Proč zvolit Akinu VITALITY kuřecí konzervu se síhem?
- vysoce kvalitní superprémiové mokré krmivo
- bez konzervačních látek a dochucovadel
- grain free = bez obilí
- obsahuje esenciální mastné kyseliny pro zdravou kůži
- easy open rychlootevírací obal
- naporcované měkké kousky připravené k okamžitému servírování

Vhodné pro: pro kočky všech plemen a věku

Krmný návod: dospělé kočce průměrné hmotnosti 3 kg podávejte 180 g/ den, hmotnosti 4 kg podávejte 240 g/ den, hmotnosti 5 kg podávejte 300 g/ den
Složení: tuňák 55 %, rybí vývar 39 %, síh 5 %, tapiokový škrob 1 %
Analytické složky: hrubý protein 17 %, hrubý tuk 0,5 %, hrubá vláknina 0,1 %, hrubý popel 1 %, vlhkost 80 %. Obsah soli max. 1,5 %

Víte, že:
konzervy Akinu VITALITY obsahují 100 % masa a jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin? Dbáme na to, aby konzervy Akinu VITALITY podporovaly zdraví vašich miláčků.
zpět na zboží

Další zboží