Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu MINI STICKIES hovězí, krůtí a lososové kousky pro kočky 50 g

cena:
58
Chci koupit
Losos, hovězí a krůta - to je kombinace, kterou si zamiluje i ta nejmlsnější kočička. Akinu MINI STICKIES kousky se stanou oblíbenou odměnou, která navíc obsahuje řadu vitamínů a důležitých látek.

Akinu MINI STICKIES hovězí, krůtí a lososové kousky: Lahodná a výživná pochoutka

Akinu MINI STICKIES kousky s hovězím, krůtou a lososem navíc obsahují vitamíny A, D3 a E a také taurin, který je velmi důležitý například pro správné fungování nervové soustavy. Můžete tak svému kočičímu miláčkovi dopřát mlsání zcela bez výčitek.

Akinu MINI STICKIES hovězí, krůtí a lososové kousky
- bez obilí (grain free)
- s obsahem vitamínu A, D3 a E
- s obsahem taurinu pro správnou funkci nervové soustavy

Složení: maso a živočišné produkty (28 % hovězí – červené kousky, 28 % krůta – hnědé kousky), ryby a výrobky z ryb (28 % losos), kvasnice, minerální látky. Analytické složky: hrubý protein 40 %, hrubá vláknina 1 %, hrubý tuk 20 %, hrubý popel 6 %, vlhkost 27 %. Doplňkové látky: nutriční doplňkové látky/ kg: vitamín A 5000 IU*, vitamín D3 500 IU, vitamín E 5 mg, taurin 1000 mg. Technologické doplňkové látky: konzervanty. Senzorické doplňkové látky: barvivo. *IU = mezinárodní jednotka.

Krmný návod: podávejte jako pochoutku za odměnu vedle běžné denní krmné dávky kompletního krmiva.

Skladování: skladujte v originálním balení v suchu a chladu. Po otevření opět pečlivě uzavřete a co nejdříve spotřebujte.

Hmotnost: 50 g

Vhodné pro: všechny kočky

Víte, že:
taurin je důležitý pro správnou funkci očí, nervové soustavy, srdce a látkové výměny tuků? V denní porci krmiva není často obsaženo dostatečné množství. Proto je pak přidávání taurinu na místě.
zpět na zboží

Další zboží