Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu cestovní lahev 550 ml Barva: Růžová

cena:
441
Chci koupit
Cesta dlouhá, venku horko a potůček v nedohlednu? Nevadí, svému parťákovi můžete dopřát osvěžení v podobě čerstvé vody i tak! Stačí do batohu přibalit cestovní lahev, kterou naplníte studenou vodou, uzavřete a můžete vyrazit. Součástí je také praktická miska, ze které se pejsek pohodlně napije. Lahev a miska v jednom - ideální na cesty!

Akinu Cestovní lahev 550ml: Skvělý pomocník na výlety s vaším čtyřnohým parťákem

A NAVÍC - Cestujete rádi se svým psem? Všechna společná dobrodružství s námi můžete sdílet na sociálních sítích a díky projektu Výlety s Akinu můžete vyhrát velkou cestovní sadu zcela zdarma. Více zjistíte v podmínkách soutěže.

Praktická cestovní lahev, která se hodí na cesty s vaším parťákem. Oceníte její skladnost, lehkost i stylový design. Doporučujeme při používání nenechávat pejska bez dozoru a používat při teplotách od 0 do 40°C. Po znečištění stačí očistit vlhkou textílií či opláchnout. Materiál, ze kterého je lahev vyrobena, se používá v potravinářství a je vybavena filtrem s aktivním uhlím, který zlepšuje kvalitu vody. Láhev lze uzamkout, po odemčení a stisknutí tlačítka se voda spustí do misky.

Akinu Cestovní lahev 550ml
- lahev na vodu včetně misky
- vhodná na cesty
- filtr s aktivním uhlím
- uzamykatelná
- vybavena šňůrkou pro snadné přenášení

Barva: růžová, modrá, bílá (pokud chcete konkrétní barvu, uveďte si ji do poznámky v objednávce)
Vhodné pro: malého až středně velkého psa
Materiál: plast

Víte, že:
Aktivní uhlí odstraňuje chlor a organické sloučeniny, pesticidy, herbicidy, THM a pachuť vody?
zpět na zboží

Další zboží