Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Dental kartáček hračka pro psy RT 15 cm

cena:
96
Chci koupit

Tvrdá gumová hračka v podobě kartáčku je přesně to, co vašemu pejskovi chybí pro posílení skusu a masáž dásní. Je ideální pro střední a větší plemena a nabízí skvělý způsob, jak udržovat zuby a dásně zdravé.


Akinu Dental kartáček je skvělým a přirozeným způsobem, jak pejskovi udržovat zdravé zoubky.


Chcete vašemu pejskovi pečovat o chrup, ale není úplně fanouškem klasických kartáčků na zubní hygienu? Tato hračka z tvrdé gumy je skvělou variantou. Díky svému tvaru a inovativnímu designu pejskům při kousání skvěle posiluje chrup a mechanicky pomáhá odstraňovat zubní kámen. S délkou 15 cm je vhodná pro střední a větší plemena každého věku.


Co je na Dental kartáčku skvělé?

- tvrdá guma pro posílení skusu 

- masáž dásní

- strukturovaný povrch

- pejsky baví a zároveň pomáhá


Hračka je určena pouze pro chovatelské účely. Při používání výrobku nenechávejte zvíře bez dozoru. Jestliže zvíře poničí výrobek, zabraňte mu v dalších hrách - hrozí spolknutí malých částí. Výrobek není určen pro děti! Používejte při teplotě 0 až +40°C.

Údržba: Umývejte vlažnou vodou a osušte savou textilií.


Velikost: 15 cm


Barva: více barevných variant, zasíláme dle skladové dostupnosti


Materiál: guma


Víte, že?

Hračka je klíčová pro psí zábavu i výcvik. Nabídněte svému pejskovi různé druhy hraček, ať už jde o pískací hračky pro povzbuzení k hře, hračky z tvrdé gumy pro kousání nebo svítící hračky pro večerní venčení.

zpět na zboží

Další zboží