Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Barevná koule pletená RT 6,5 cm

cena:
133
Chci koupit

Hledáte hračku, která vašeho pejska bude doprovázet nejen cestou k dospělosti? Hračky z tvrdé gumy jsou na to jako stvořené. Nejen, že je hra s tvrdou gumou bezpečná i pro štěněčí zoubky, je to také skvělá pomůcka při přezubování a pro zachování bezpečí vašeho domova.


Akinu Barevná koule patří do naší skvělé řady hraček z RT gumy. Tvrdá guma má spoustu pozitivních vlastností a hračka tohto typu by neměla chybět žádnému pejskovi.


Pletená koule 6,5 cm je hračka vhodná hračka pro štěňata a psy středních plemen. Díky pletenému provedení hračky jsou dásně masírovány a díky pružnému materiálu se váš pes neporaní. Tvrdá guma je vhodná pro posílení skusu a masírování dásní. S našimi hračkami se nemusíte bát rychlého opotřebení. Jsou navrženy na kousání a žvýkání a aby vydržely po dlouhou dobu. To znamená méně starostí pro vás a více radosti pro vaše mazlíčky.


Proč jsou hračky z RT gumy skvělé?

- jsou odolné

- posilují skus

- masírují dásně

- vhodné pro štěňátka

- ideální pomocník při přezubování


Při používání výrobku nenechávejte zvíře bez dozoru. Jestliže zvíře poničí výrobek, zabraňte mu v dalších hrách - hrozí spolknutí malých částí. Výrobek není určen pro děti! Používejte při teplotě 0 až +40°C.


Velikost: 6,5 cm


Barva: vícebarevná


Materiál: guma


Víte, že?

Správná dentální péče je pro zdraví vašeho psa klíčová. Tato dentální hračka nejenže zábavně stimuluje vašeho pejska, ale také napomáhá udržet jeho chrup v dobrém stavu.


zpět na zboží

Další zboží