Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Malá kočička Zvířátka RT 6 cm

cena:
136
Chci koupit

Hledáte hračku, která vašeho pejska bude doprovázet nejen cestou k dospělosti? Naše řada RT Zvířátek je pro to přímo stvořená. Nejen, že je hra s tvrdou gumou bezpečná i pro štěněčí zoubky, je to také skvělá pomůcka při přezubování a pro zachování bezpečí vašeho domova.


Malá kočička patří do naší skvělé řady hraček z RT gumy. Tvrdá guma má spoustu pozitivních vlastností a hračka tohoto typu by neměla chybět žádnému pejskovi.


Kočička ve velikosti 6 cm je hračka vhodná pro střední plemena každého věku. Tvrdá guma je vhodná pro posílení skusu a masírování dásní. S našimi hračkami se nemusíte bát rychlého opotřebení. Jsou navrženy na kousání a žvýkání a aby vydržely po dlouhou dobu. To znamená méně starostí pro vás a více radosti pro vaše mazlíčky.


Proč jsou hračky z RT gumy skvělé?

- jsou odolné

- posilují skus

- masírují dásně

- vhodné pro štěňátka

- ideální pomocník při přezubování


Při používání výrobku nenechávejte zvíře bez dozoru. Jestliže zvíře poničí výrobek, zabraňte mu v dalších hrách - hrozí spolknutí malých částí. Výrobek není určen pro děti! Používejte při teplotě 0 až +40°C.


Velikost: 6 cm


Barva: více barevných variant, zasíláme dle skladové dostupnosti


Materiál: guma


Víte, že?

Správná dentální péče je pro zdraví vašeho psa klíčová. Tato dentální hračka nejenže zábavně stimuluje vašeho pejska, ale také napomáhá udržet jeho chrup v dobrém stavu.


zpět na zboží

Další zboží