Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu pelech CHESTER XS 45x37x15 cm Barva: Červená

cena:
490
Chci koupit
Než jste si pořídili pejska nebo kočičku, také jste si říkali že určitě nebude moci na gauč a už vůbec do postele? Je realita úplně jiná? Taková postel je ale přeci jen pořád vaše "místečko". Zkuste mazlíčka nalákat na pelíšek, který bude také jen a jen jeho a bude se mu v něm zdát spousta nejkrásnějších snů.

Akinu pelech CHESTER XS hnědá/červená 55x50x20cm má oboustranný vnitřní polštář. Z jedné strany je látka a z druhé manšestr. Povlak lze díky zipu sejmout a vyprat samostatně.

Pelech CHESTER je z odolné a pevné látky. Krásně drží svůj tvar a je pevný. Velmi praktický na údržbu a nezadržuje nečistoty. Výplň pelíšku je vyrobena z kvalitního dutého vlákna, což je velmi vyhledávaný materiál díky jeho prodyšnosti a vysoké odolnosti. Navíc rychle prosychá, takže se v něm nedrží vlhkost a plísně. Oproti molitanu lze prát tento pelíšek v pračce, aniž by ztratil své vlastnosti a svůj tvar.

Proč je pelech CHESTER XS prima?
- spodní část je pokryta gumovými špuntíky zabraňující klouzání pelíšku
- oboustranný polštář
- vysoce odolný
- výplň z dutého vlákna
- lze prát v pračce na 30 ºC

Barva: hnědá a červená
Velikost: 45 x 37 x 15cm
Vnitřní prostor: 30 x 24 cm
Vhodné pro: mini psy, kočky
Materiál: polyester, manšestr

Víte že?
Každý pes by měl mít svůj pelíšek. Je důležitý kvůli psychické pohodě vašeho čtyřnohého kamaráda. Zajišťuje mu pocit bezpečí, je to místo, kde může nerušeně odpočívat. Proto dobře vyberte nejen tvar, velikost a materiál pelíšku, ale také místo, kam ho umístíte. zpět na zboží

Další zboží