Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu pelech TRIANGLE L 90x70x25cm

cena:
1 620
Chci koupit
Představte si, že se vracíte z krásného, ale dlouhého výletu se svým milovaným psem a už se vidíte s nohama nahoře ve vašem oblíbeném křesílku. Než si ale zujete boty z rozbolavěných nohou, máte tam spícího utahaného pejska. V tuto chvíli budete určitě rádi za pohodlný pelíšek, na který ho budete moci odkázat. V tomto designovém pelíšku se bude cítit opravdu skvěle.

Akinu pelíšky TRIANGLE jsou luxusní dekorace do vašeho bytu a neskutečně pohodlné místečko pro vašeho pejska.

Pelíšek je vyrobený z extra odolné látky. Tato látka nezadržuje nečistoty, je velmi praktická na údržbu. Výplň pelíšku je vyrobena z kvalitního dutého vlákna. To je v dnešní době moderní a vyhledávaný materiál díky prodyšnosti a vysoké odolnosti. Další výhodou je, že rychle prosychá, takže se v něm nedrží vlhkost a plísně. Lze prát v pračce, aniž by ztratil své vlastnosti a svůj tvar. Vnitřní polštář je oboustranný. Z jedné strany je látka a z druhé strany měkounký plyš. Povlak lze díky zipu z polštáře sejmout a vyprat samostatně. Doporučujeme pro udržení barev a kvality materiálu prát v ruce, nesušit v sušičce. Spodek pelechu je pokryt gumovými špuntíky, které zabraňují klouzání pelechu na podlaze.


Proč je Akinu pelech TRIANGLE pro psy L prima?
- lze prát na 30°C
- špuntíci zabraňující klouzání pelíšku
- designové provedení
- extra odolný materiál
- příjemný na dotek
- drží svůj tvar
- snadná údržba
- velice pohodlný

Barva: modrá s barevnými ornamenty, šedý plyš
Velikost: 90 x 70 x 25cm
Vnitřní prostor: 60 x 40cm
Vhodné pro: středně velké psy
Materiál: polyester, plyš

Víte že?
Každý pes by měl mít svůj pelíšek, který je důležitý kvůli jeho psychické pohodě. Zajišťuje mu pocit bezpečí a může v něm nerušeně odpočívat. Proto dobře vyberte nejen tvar, velikost a materiál pelíšku, ale také místo, kam ho umístíte. zpět na zboží

Další zboží