Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Míč rugby RT 13 cm

cena:
156
Chci koupit

Tvrdý rugby míček z gumy a nylonu je ideální hračkou pro pejsky, kteří rádi aportují, ale své hračky kvůli opotřebení střídají jako ponožky. Díky tvrdému povrchu totiž vydrží déle i proslulým ničitelům hraček.


Rugby míč skvěle kombinuje zábavu a praktičnost.


RT Rugby míč ve velikosti 13 cm je propletený nylonovým lanem. Je to hračka vhodná pro štěňata a psy středních a větších plemen. Pružná guma se snadno kouše a nabízí tak možnost skvělé zábavy pro vašeho miláčka. Vhodný pro aport. Neonové barvy jsou zřetelně vidět i v trávě, takže se nemusíte bát, že byste hračku někde zapomněli.


Proč zvolit právě Míč rugby z RT gumy?

- dlouhá výdrž

- propletený nylonovým lanem

- neonové barvy

- skvělý na aport


Jestliže zvíře poničí výrobek, zabraňte mu v dalších hrách - hrozí spolknutí malých částí. Výrobek není určen pro děti! Používejte při teplotě 0 až +40 °C.

Údržba: Umývejte vlažnou vodou a osušte savou textilií.


Délka: 13 cm


Barva: více barevných variant, zasíláme dle skladové dostupnosti


Materiál: guma, nylon


Hračka je určena pouze pro chovatelské účely. Při používání výrobku nenechávejte zvíře bez dozoru. Jestliže zvíře poničí výrobek, zabraňte mu v dalších hrách - hrozí spolknutí malých částí. Výrobek není určen pro děti! Používejte při teplotě 0 až +40°C.


Víte, že?Hračky nejsou určené jen pro mladé psy. I starší psi si mohou užívat hraček, které mají skvělé účinky na jejich duševní stimulaci a udržují je aktivní.


zpět na zboží

Další zboží