Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu vinylová hračka pro psy krokodýl 15cm

cena:
40
Chci koupit
Není nad to, když se potřebujete soustředit, nebo si chcete chvilku v klidu číst a váš miláček dorazí se svou milovanou pískací hračkou a píská a píská a píská. Vás ten zvuk možná otravuje, ale on to tak miluje! Provokuje vás ke hře a vy nakonec neodoláte. A tak to má být. Pískací hračky prostě k pejskům neodmyslitelně patří. Při výběru vinylových hraček jsme se snažili myslet i na sluch páníčků a snažili jsme se vybrat ty uším nejlépe znějící.

Vinylová hračka pro psy krokodýl je 15cm velká hračka z odolného vinylu. Je vhodná pro malá a střední plemena a pro štěňátka velkých plemen. Avšak pokud sháníte pískací hračku pro velké psy, nebo pro psy ničitele, doporučujeme vám podívat se do kategorie hraček gumových. Roztomilý krokodýlek zabaví vašeho parťáka v jeho dlouhých chvílích.

Díky pískátku uvnitř hračky můžete pejska snadnou vylákat ke hře. Hračka vám také skvěle poslouží jako motivace při trénování.

V čem je hračka super?
-píská
-motivuje ke hře
-roztomilý vzhled
-nízká pořizovací cena

Barva: mix barev
Velikost: 15cm
Materiál: vinyl

Víte, že?
Je hračka důležitá pro psí zábavu ale i pro výcvik? Nabídněte pejskovi mnoho druhů, kombinujte hračky pískací pro povzbuzení ke hře, hračky z tvrdé gumy pro kousání, nebo svítící míčky pro večerní venčení. Hračka je také skvělá motivace pro pejsky, kteří nechtějí trénovat na pamlsky. zpět na zboží

Další zboží