Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Tyčinky játra s L-carnitinem 60 g

cena:
30
Chci koupit

Udělejte radost chuťovým buňkám vašeho pejska, zároveň ale také pomáhejte pečovat o jeho zdraví s oblíbenými játrovými tyčinkami s L-carnitinem. Jejich skvělá receptura si získá vás i vašeho čtyřnohého parťáka.

 

Tyčinky s L-carnitinem výborně balancují skvělou chuť a pečující složení.

 

Unikátní receptura tyčinek obsahuje L-carnitin, který podporuje správnou srdeční činnost vašeho pejska. Játrové příchuti navíc nebude schopen odolat. 

Tyčinky jsou skvělé k odměňování při tréninku a dokonalou odměnou na každou "psí mlsnou chvilku". Díky tomu, že jsou poloměkké jsou skvělé i jako odměny pro štěňátka či starší pejsky, kteří mají již problémy s kousáním.

 

S námi máte jistotu poctivého, českého produktu. Vyrobeno v závodě schváleném státní veterinární správou, podléhá systému HACCP. Vyrobeno v České republice.

 

Proč zvolit právě sušenky Tyčinky s L-carnitinem?

- podporují aktivitu pejska

- napomáhají udržovat zdravé srdce

- výrazná chuť a vůně

- snadno se koušou

 

Složení: obiloviny, cukry, maso a výrobky živočišného původu (min. 4 % játra), oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, mléko a mléčné výrobky

 

Analytické složky: L-carnitin 1000 mg/kg, aromatické látky (ES přísady), konzervanty a antioxidanty (ES přísady), hrubý protein 12,5 %, hrubé oleje a tuky 6 %, hrubý popel 5,7 %, hrubá vláknina 1,1 %, vlhkost 10,5 %

 

Vhodné pro: menší pejsky každého věku

 

Velikost balení: 60 g

 

Víte, že?

Doplňky stravy můžete pejskovi dodávat i pomocí tyčinek a pamlsků. Pokud mu vybíráte kvalitní mňamky, můžete se obejít bez dodávání vitamínů a minerálů do jeho misky.

 
zpět na zboží

Další zboží