Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Mlska Jorkiesky 80 g

cena:
42
Chci koupit

Pejskové pamlsky obecně vzato milují. Vytvořili jsme pro vás tedy k této příležitosti chutné pochoutky ve tvaru srdíček. Jorkiesky lákavě voní a pejskům moc chutnají, ukažte tedy svému parťákovi, že ho milujete i pomocí tvaru pamlsků. Protože, proč bychom měli k vyznání lásky čekat jen na Valentýn?


Srdíčka Jorkiesky vás okouzlí a váš pejsek si je zamiluje.


Tyto voňavé a chutné bonbonky jsou ideální pro menší i větší psy. Každé dvoubarevné srdíčko je vyrobeno s láskou a nese pečlivě upravenou recepturu. Jorkiesky jsou neodolatelným pamlskem pro vašeho čtyřnohého přítele, která potěší i ty nejnáročnější psí jazýčky. Díky své poloměkkosti jsou šetrné i k zoubkům psích seniorů.


Proč jsou Mlsky výbornou volbou?

- voňavé a chutné

- praktická velikost

- roztomilý tvar

- skvělé jako rychlá odměna


Složení: obiloviny, syrovátkový derivát, vedlejší výrobky rostlinného původu, maso a výrobky živočišného původu, oleje a tuky, minerální látky, konzervanty, barviva, uheráková příchuť


Analytické složky: hrubý protein 11,7 %, hrubá vláknina 1,5 %, hrubé oleje a tuky 4,5 %, hrubý popel 4,9 %, vlhkost 17,2 %


Vhodné pro: pejsky všech plemen každého věku


Velikost balení: 80 g


Víte, že?

Používání pamlsků a hraček při tréninku pejska výrazně zvyšuje rychlost, kterou se pejsek daný cvik naučí. Když pejskovi totiž slovní pochvalu někdy podpoříte i pamlsky, bude ho trénink více bavit a dá do něj více snahy, jelikož už se bude těšit na další mňamku.


zpět na zboží

Další zboží