Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Mlska Uherské salámky 12 cm 2 ks

cena:
27
Chci koupit

Uherské salámky jsou poctivým výrobkem a oblíbenou pochoutkou pro psy. Udělejte svému parťákovi radost. Jejich výrazná vůně a chuť vašeho pejska osloví a vy si v jeho očích získáte další plusové body.


Akinu Salámky bude chtít ochutnat každý pejsek.


Salámky s uherákem jsou voňavou a velmi lákavou pochoutkou pro vašeho psa. Díky obsahu kolagenu, prospěšného pro klouby, zdravou kůži a lesklou srst, přinášíte svému čtyřnohému příteli nejen skvělý chuťový zážitek, ale i dávku zdraví. Pochoutka je svou velikostí určena pro malé a střední psy. Salámek je nejen hrou a pochoutkou, ale také tou nejlepší pochvalou, kterou můžete svému pejskovi dát.


Proč pejskovi Salámky pořídit?

- skvělá chuť

- lákavá vůně

- dobře se lámou

- poloměkké a jednoduché na rozkousání


Složení: kolagen 50 %, maso a výrobky živočišného původu, obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, konzervanty, barviva


Analytické složky: hrubý protein 62,3 %, hrubá vláknina <1,0 %, hrubé oleje a tuky 1,9 %,  hrubý popel 0,5 %, vlhkost 21,7 %


Vhodné pro: všechny pejsky každého věku


Velikost balení: 2 salámky po 12 cm


Víte, že?

Používání pamlsků a hraček při tréninku pejska výrazně zvyšuje rychlost, kterou se pejsek daný cvik naučí. Když pejskovi totiž slovní pochvalu někdy podpoříte i pamlsky, bude ho trénink více bavit a dá do něj více snahy, jelikož už se bude těšit na další mňamku.


zpět na zboží

Další zboží