Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu VITALITY Lososový olej 1 l

cena:
290
Chci koupit
Hledáte pro svého mazlíčka přírodní doplněk stravy, který neodolatelně chutná? Lososový olej z Norska zlepšuje kvalitu srsti, posiluje metabolismus, je bohatým zdrojem energie a navíc je tak lahodný, že si ho pejsci i kočky dají klidně i ze lžičky.

Doplněk stravy pro psy i kočky, který podporuje imunitu: Akinu VITALITY lososový olej

Akinu VITALITY LOSOSOVÝ OLEJ je extra čistý, za studena lisovaný a bezvodý. Netuhne v chladu (až do - 10 ⁰C) a neobsahuje příměsi jiných druhů olejů. Má vynikající účinek na kvalitu a lesk srsti a zlepšuje fungování metabolismu . Je přirozeným zdrojem energie a také jedinečným zdrojem nenasycených mastných kyselin Omega 3, DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaenová). Je vhodný jako přísada a ochucovadlo pro zalití těstovin, nízkotučných granulí, libového masa či zeleniny.

Akinu VITALITY lososový olej 1 l:
- extra čistý
- za studena lisovaný
- bohatý zdroj energie
- zlepšuje kvalitu srsti
- posiluje metabolismus a imunitu
- pro psy i kočky

Dávkování: 5 - 10 % / kg (50 - 100 ml / kg krmiva); čajová lžička = 5 ml, plastové víčko = 10 ml

100 g lososového oleje představuje 3,4 MJ = 812,6 kcal. (Pro srovnání: 100 g hovězího masa představuje 0,49 MJ = 117,1 kcal)

Expirační doba: 10 měsíců
Skladování: pokojová teplota
Ve dvou velikostech: 500 ml a 1 l
Vhodné pro: psy a kočky
Země původu: Norsko

Víte, že:
lososový olej je nejen přínosný pro zdraví vašeho mazlíčka, ale díky své neodolatelné chuti přirozeně podporuje chuť k jídlu? zpět na zboží

Další zboží