Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Bely paštika s hovězím a játry 300 g

cena:
34
Chci koupit

Ve světě psí výživy pejskům nabízíme nový zážitek - neodolatelná mokrá krmiva, která skvěle doplňují suchou stravu. Udělejte svému pejskovi radost touto kapsičkou a skvěle mu tak zpestřete jeho jídelníček.


Bely Paštika s hovězím a játry vašemu pejskovi udělá radost.


Rychle se otevírající paštiky plné šťavnatých kousků masa, které potěší chuťové pohárky vašeho čtyřnohého přítele. Bely paštiky nabízí šťavnaté a voňavé kousky masa ve dvou lahodných variantách: hovězí s játry a kuřecí s králíkem.


Proč je Bely Paštika s hovězím a játry skvělou volbou

- chutné zpestření jídelníčku

- snadné dávkování

- lahodné varianty


Složení: maso a výrobky živočišného původu (55,4 %, z toho 5 % hovězí, 4 % játra), ryby a výrobky z ryb (6,8 %), minerální látky


Analytické složky: vlhkost 82 %, hrubý protein 9,5 %, hrubé oleje a tuky 5,5 %, hrubý popel 2,2 %, hrubá vláknina 0,3 %, vitamin D3 140 IU/kg, zinek (jako ZnSO₄, monohydrát) 12 mg/kg, oxid manganatý 1 mg/kg, měď (jako pentahydrát síranu měďnatého) 0,5 mg/kg, jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 0,3 mg/kg


Vhodné pro: dospělé psy všech plemen


Velikost balení: 300 g


Skladujte na suchém, tmavém místě. Po otevření lze skladovat v ledničce maximálně 2 dny. Pro optimální výživu dodržujte krmný návod a nezapomeňte na přístup k čerstvé pitné vodě. 


Víte, že?

Paštiky je možné používat jako kompletní krmivo, ale také jako skvělé zpestření pevné stravy. Granulky doplněné masovými kousky budou pro vašeho pejska vítanou změnou.


zpět na zboží

Další zboží