Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Plíce sušené 300 g

cena:
142
Chci koupit

„To je maso“ je prémiová řada pochoutek připravená ze surovin, které jsou pro pejsky ty nejpřirozenější. Pokud mu chcete udělat radost pochoutkou, které se nebude moct nabažit, ale nechcete dělat kompromisy ve přírodním složení, je tato produktová řada ideální volbou.


Sušené plíce vašeho pejska zabaví a zároveň si na nich skvěle pochutná.


Sušené plíce jsou přírodní doplněk stravy a ideální zdroj kvalitních bílkovin pro psy všech plemen. Bez konzervantů a barviv posilují žvýkací svaly a nabízí výraznou chuť a aroma, které pejsky láká již z velké dálky. Přírodní zpracování a bohatý obsah výživných látek v pochoutkách „To je maso” zaručuje, že mlsání bude pro vašeho pejska nejen chutné, ale i zdraví prospěšné.


Proč jsou sušené plíce tak prima?

- 100% přírodní

- lákavá vůně a chuť

- ideální TOP odměna

- přispívá ke zdraví pejska


Složení: sušené hovězí maso


Vhodné pro: pejsky všech plemen od 4 měsíců


Velikost balení: menší kusy, 300 g


Podávejte jako odměnu vedle běžné denní krmné dávky kompletního krmiva. Zajistěte zvířeti vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Doporučujeme podávat psům až od 4 měsíců věku.

Uchovejte v originálním balení v suchu při pokojové teplotě, po otevření obal opět uzavřete.


Víte, že?

Právě pro svůj vzhled a aroma jsou přírodní pochoutky pro vašeho pejska tou nejchutnější odměnou, jakou mu můžete dopřát. Nejdůležitější ale je, že přirozeně podporují jeho zažívání, omezují tvorbu zubního kamene a prospívají celkové kondici.

zpět na zboží

Další zboží