Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Vzorek Akinu VITALITY dog adult medium chicken & beef 80g

cena:
20
Chci koupit

Přestaly vašemu pejskovi stávající granule chutnat nebo mu jinak nevyhovují? Chystáte se změnit krmivo, ale chcete se nejprve ujistit, že bude vašemu parťákovi opravdu chutnat? Vyzkoušejte nejprve vzoreček a uvidíte, co na něj řekne.

Vyzkoušejte Akinu VITALITY adult medium pro dospělé psy středních plemen z kvalitních surovin bohatých na vitamíny a zdraví prospěšné látky. Vyvážené složení s vysokým podílem masa a bez pšenice, kukuřice, a sóji.

Holistické krmivo s vysokým podílem čerstvého masa: Akinu VITALITY dog adult medium chicken & beef

Krmivo VITALITY je GMO FREE, což znamená, že není vyrobeno z geneticky modifikovaných surovin. Holistický přístup je životní styl a směr, jak žít plnohodnotně a radostně psí život.

Superprémiové krmivo VITALITY svou kvalitou surovin a vyvážeností receptur splňuje nároky na krmivo pro zdravý a dlouhý život našich miláčků. Kromě masa a přílohy obsahuje také ovoce, bylinky, vitaminy a prebiotika.

V čem je krmivo Akinu VITALITY skvělé?
holistické krmivo
51 % živočišné suroviny
15 % čerstvé maso
s obsahem kuřecího maso a proteinu
obsahuje hovězí protein
low grain
GMO free
gluten free (bez lepku)
s obsahem ovoce, bylinek, vitamínů, stopových prvků a prebotik
balení má praktický fresh zip pro uchování čerstvosti

Přečtěte si náš článek a zjistěte více o benefitech krmiva Akinu VITALITY.

Složení: kuřecí 33 % (zpracované kuřecí proteiny 18 %, čerstvé kuřecí maso 15 %), rýže 22 %, škrob, hrách, hovězí (zpracované hovězí proteiny) 8 %, kuřecí tuk 8 %, bob koňský, cukrovarské řízky sušené, lněné semeno 2 %, hydrolyzované játrové proteiny 2 %, pivovarské kvasnice, moučka z mořských řas 0,24 %, kvasničné výrobky (MOS) 0,16 %, juka, mohave 0,026 %, sušený stonek ananasu (Ananas comusus) 0,02 %, sušené jablko (Malus pumila) 0,02 %, ostropestřec mariánský (Silybum marianum L.) 0,02%, glukosamin 0,00006 %, chondroitin-sulfát 0,00003 %.

Analytické složky: hrubý protein 26 %, hrubý tuk 14 %, hrubá vláknina 2,7 %, hrubý popel 7,4 %, vlhkost 8 %.

Doplňkové látky v 1 kg: nutriční látky. Vitaminy: Vitamin A 18 500 IU, Vitamin D3 1 200 IU, Vitamin E 150 mg. Stopové prvky: měď (jako pentahydrát síranu měďňatého) 14,5 mg, železo (uhličitan železnatý) 29 mg, mangan (oxid manganičitý) 58 mg, zinek (monohydrát síranu zinečnatého) 65 g, jód (jodid draselný) 3,14 mg, selen (seleničitan sodný) 0,152 mg. Senzorické doplňkové látky: botanicky definované přírodní produkty. Extrakt ze dřeva Quebracho colorado 1000 mg.

Vhodné pro: dospělé psy středních plemen, jako jsou například border kolie, kokršpaněl a entlebušský salašnický pes.

Velikost vzorku: 80 g

Víte, že: kuřecí maso je lehce stravitelné, bohaté na vitaminy a minerály? Optimální množství suroviny zajistí kvalitní výrobní proces pro zajištění maximální využitelnosti pro organismus. Hovězí protein obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin. Kombinace proteinů přispívá k vývoji silných svalů.

zpět na zboží

Další zboží