Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Vzorek Akinu VITALITY dog puppy large 80g

cena:
20
Chci koupit
Jako správný majitel řešíte vhodnou výživu pro své štěně. Chcete mu dopřát to nejlepší pro jeho správný růst a zdraví. Jak ale vybrat to krmivo, které mu bude skutečně chutnat? Vyzkoušejte vzoreček a budete mít oba jasno!

Krmivo Akinu VITALITY dog puppy large chicken & graves je vyrobeno z kvalitních surovin bohatých na vitamíny a zdraví prospěšné látky. Neobsahuje pšenici, kukuřici ani sóju. Vyvážené složení je navrženo tak, aby štěňatům velkých plemen poskytlo vše, co potřebují pro zdravý růst.

Holistické krmivo s vysokým podílem čerstvého masa: Akinu VITALITY dog puppy large chicken & greaves

Krmivo VITALITY je GMO FREE - to znamená, že není vyrobeno z geneticky modifikovaných surovin. Superprémiové krmivo VITALITY svou kvalitou surovin a vyvážeností receptur splňuje nároky na výživu pro zdravý a dlouhý život našich miláčků. Kromě masa a přílohy obsahuje také ovoce, bylinky, vitamíny a prebiotika.

V čem je krmivo Akinu VITALITY skvělé?
holistické krmivo
56 % živočišné suroviny
15 % čerstvé maso
kuřecí maso
vepřové škvarky
low grain
GMO free
gluten free/bez lepku
s obsahem ovoce a bylinek
obohaceno o prebiotika, vitamíny a stopové prvky
obal má praktický fresh zip pro uchování čerstvosti

Přečtěte si náš článek a zjistěte více o benefitech krmiva Akinu VITALITY.

Složení: kuřecí 39 % (zpracované kuřecí proteiny 24 %, čerstvé kuřecí maso 15 %), rýže 20 %, hrách 13 %, brambory, kuřecí tuk 8 %, bob koňský, rybí moučka 4 %, vepřové škvarky 3 %, lněné semeno 2 %, cukrovarské řízky sušené, hydrolyzované játrové proteiny 2 %, pivovarské kvasnice, moučka z mořských řas 0,3 %, fruktooligosacharidy (FOS) 0,2 %, kvasničné výrobky (MOS) 0,2 %, juka, mohave 0,033 %, sušené jablko (Malus pumila) 0,02 %, glukosamin 0,00008 %, chondroitin-sulfát 0,00004 %.

Analytické složky: hrubý protein 28 %, hrubý tuk 14 %, hrubá vláknina 2,5 %, hrubý popel 7,2 %, vlhkost 8 %.

Doplňkové látky v 1 kg: nutriční látky. Vitaminy: Vitamin A 24 000 IU, Vitamin D3 1 600 IU, Vitamin E 200 mg. Stopové prvky: měď (jako pentahydrát síranu měďnatého) 19 mg, železo (uhličitan železnatý) 38 mg, mangan (oxid manganičitý) 76 mg, zinek (monohydrát síranu zinečnatého) 84 mg, jód (jodid draselný) 4 mg, selen (seleničitan sodný) 0,2 mg. Senzorické doplňkové látky: botanicky definované přírodní produkty. Extrakt ze dřeva Quebracho colorado 1 000 mg. Metabolizovatelná energie: 3 790 Kcal/ kg.

Vhodné pro: štěňata velkých plemen, jako je například Bernský salašnický pes, Rotvajler, Dobrman, Irský setr

Vhodné také pro: březí a kojící feny velkých plemen

Velikost vzorku: 80 g

Víte, že: toto krmivo obsahuje vysoký podíl čerstvého masa? Čerstvé maso skvěle chutná a navíc je cenným zdrojem živin. Dbáme na jeho správný poměr k celkovému obsahu živočišných surovin.
zpět na zboží

Další zboží