Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Underground Food UGF Gammarus 0,5 l (53 g)

cena:
78
Chci koupit
Hledáte nutričně vyvážené krmení pro ptáky, želvy nebo ryby? Vyzkoušejte sušeného gammaruse, který obsahuje kvalitní proteiny, tuky a minerální látky a je díky svému nutričnímu složení považován za jedno z nejlepších krmiv pro ryby, želvy i ptáky.

Sušený gammarus: Krmení s nejlepšími nutričními hodnotami

Sušený gammarus je 100% přírodní doplňkové krmivo vhodné pro vodní želvy, ryby a ptáky. Jako pamlsek je vhodný také pro suchozemské želvy, ostatní terarijní zvířata a malé hlodavce. Je považován za jedno z nejlepších krmení díky nutričním hodnotám a vysokému obsahu karotenu. Obsahuje vysoce kvalitní proteiny (48,2 %), tuky (6,2 %) a minerální látky (především vápník) potřebné pro přirozený růst krunýře a kostí. Podporuje růst zvířat, zvyšuje jas barev ryb
a ptáků. Sušený gammarus plave na hladině a potopí se až po narušení schránky, proto je vhodný do vnadících směsí a boilies pro rybáře.

Proč krmit sušeným gammarusem?
- 100% přírodní doplněk stravy
- skvělé nutriční hodnoty
- vysoký obsah karotenu
- obsahuje vysoce kvalitní proteiny (48,2 %), tuky (6,2 %) a minerální látky (především vápník) potřebné pro přirozený růst krunýře a kostí.
- podporuje růst zvířat
- zvyšuje jas barev ryb a ptáků
- snadné skladování díky znovuuzavíratelnému balení

Vhodné pro: ptáky, želvy, ryby
Skladování: v suchu a chladnu
Krmný návod: podávejte několikrát denně v malém množství
Složení: sušený gammarus

Víte, že:
všechny produkty UGF přispívají k pestrosti stravy a podporují tak zdraví dospělých zvířat a správný vývin mláďat? Podporují zdraví kůže, srsti i drápků a posilují imunitní systém.
zpět na zboží

Další zboží