Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Sušenky kosti se zinkem 1000 g

cena:
129
Chci koupit

Udělejte radost chuťovým buňkám vašeho pejska, zároveň ale také pomáhejte pečovat o jeho zdraví s oblíbenými sušenkami ve tvaru kostí. Jejich skvělá receptura si získá vás i vašeho čtyřnohého parťáka.


Akinu Sušenky skvěle voní, ale také skvěle chutnají.


Unikátní receptura sušenek obsahuje zinek, klíčový prvek pro podporu zdravé kůže a krásné srsti u vašeho pejska. Masová chuť těchto sušenek je pro pejsky jednoduše neodolatelná. 

Sušenky jsou skvělé k odměňování při tréninku a dokonalou odměnou za každou "psí mlsnou chvilku". Díky své struktuře přirozeně podporují mechanické čištění zubů, což znamená, že můžete poskytnout svému psovi radost, zdraví a krásný úsměv v jednom.


S námi máte jistotu poctivého, českého produktu. Vyrobeno v závodě schváleném státní veterinární správou, podléhá systému HACCP. Vyrobeno v České republice.


Proč zvolit právě Sušenky se zinkem?

- neodolatelná masová chuť

- složení podporující zdraví pejska

- ideální větší odměna

- mechanicky čistí zoubky


Složení: obiloviny, cukry, oleje a tuky, maso a výrobky živočišného původu (min. 4% drůbeží), mléko a mléčné výrobky (sušená syrovátka)


Analytické složky: zinek 50 mg/kg, konzervanty a antioxidanty (ES přísady), hrubý tuk 11,4 %, hrubý protein 9,5 %, hrubý popel 5,0 %, hrubá vláknina 2,5 %, vlhkost 8,0 %


Vhodné pro: pejsky všech plemen v každém věku


Velikost balení: kostičky po 2,2 cm, balení 1 kg


Víte, že?

Krmit pejska cukrovinkami pro děti není vhodné. Odměňujte ho sušenkami vyvinutými speciálně pro pejsky.

zpět na zboží

Další zboží