Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Srdíčka uzená 60 g

cena:
30
Chci koupit

Udělejte svému pejskovi radost s Akinu Srdíčky. Byla vyrobena primárně pro malá a střední plemena, takže jsou jednotlivá srdíčka malá, za to ale naprosto plná chuti.


Akinu Srdíček se nebude váš pejsek moci nabažit.


Naše měkká Srdíčka jsou navržena tak, aby se snadno kousala, což z nich činí ideální pochoutku pro štěňata i starší psy. Mají výraznou chuť a lákavou vůni, díky které jsou neodolatelnou motivací při výcviku a dokonalou odměnou za každý "psí mlsný pohled".


S námi máte jistotu poctivého, českého produktu. Vyrobeno v závodě schváleném státní veterinární správou, podléhá systému HACCP. Vyrobeno v České republice.


Proč pejskovi pořídit Akinu Srdíčka?

- malá a rychlá odměna

- měkká struktura

- výrazná chuť

- lákavá vůně


Složení: obiloviny, cukry, maso a výrobky živočišného původu (min. 4 % drůbeží), oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, mléko a mléčné výrobky


Analytické složky: aromatické látky (ES přísady), konzervanty a antioxidanty (ES přísady), hrubý protein 12,5 %, hrubé oleje a tuky 6 %, hrubý popel 5,7 %, hrubá vláknina 1,1 %, vlhkost 10,5 %


Vhodné pro: menší střední pejsky každého věku


Velikost balení: 60 g


Víte, že?

Pochoutky jsou klíčem ke psímu štěstí. Studie ukázaly, že chvíle, kdy pejsek dostane odměnu, aktivují v jeho mozku oblasti spojené s radostí a spokojeností.

zpět na zboží

Další zboží