Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Mlska plátky s hovězí příchutí 25 ks

cena:
93
Chci koupit

Masové plátky jsou u pejskařů již klasikou. Jejich výhoda je totiž v jejich širokém využití. Udělejte svému pejskovi radost celou tyčinkou, nebo mu ji lámejte na menší odměny během tréninku. Jakou variantu zvolíte je jen na vás, jisté ale je, že ho masové plátky tak či tak potěší.

 

Mlska plátky si váš pejsek zamiluje.

 

Tyto měkké plátky jsou nejen chutné, ale také praktické. S délkou 12,5 cm a balením 25 ks vám jen tak nedojdou. Jsou vhodné pro výcvik a jako rychlá odměna, protože je lze snadno nalámat na malé kousky a rychle tak během učení nových cviků pamlskovat pejska. Nebo mu udělejte radost celým plátkem. Jsou vhodné pro pejsky každého věku ve všech velikostech. Díky své poloměkkosti jsou šetrné i k zoubkům psích seniorů.

 

Proč jsou Mlsky výbornou volbou?

- praktická velikost

- výhodné balení

- šetrné k zoubkům

- vhodné jako rychlá odměna

 

Složení: obiloviny, maso a výrobky živočišného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, konzervanty, barviva, zchutňující látky

 

Analytické složky:  hrubý protein 14,1%, hrubá vláknina 1,6%, hrubé oleje a tuky 4,9%, hrubý popel 5,1%, vlhkost 18,1%

Vhodné pro: pejsky všech plemen každého věku

 

Velikost balení: 25 ks

 

Víte, že?

Pochoutky jsou klíčem ke psímu štěstí. Studie ukázaly, že chvíle, kdy pejsek dostane odměnu, aktivují v jeho mozku oblasti spojené s radostí a spokojeností.

zpět na zboží

Další zboží