Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Hvězdičky šunka 60 g

cena:
30
Chci koupit

Udělejte svému pejskovi radost s Akinu Hvězdičkami. Byly vyrobeny primárně pro malá plemena, takže jsou jednotlivé hvězdičky prakticky malé, za to ale naprosto plné chuti.

 

Akinu Hvězdiček se nebude váš pejsek moci nabažit.

 

Naše měkké Hvězdičky jsou navrženy tak, aby se snadno kousaly, což z nich činí ideální pochoutku pro štěňata i starší psy. Mají výraznou chuť a lákavou vůni, díky které jsou neodolatelnou motivací při výcviku a dokonalou odměnou za každý "psí mlsný pohled".

 

S námi máte jistotu poctivého, českého produktu. Vyrobeno v závodě schváleném státní veterinární správou, podléhá systému HACCP. Vyrobeno v České republice.

 

Proč pejskovi pořídit Akinu Hvězdičky?

- malá a rychlá odměna

- měkká struktura

- výrazná chuť

- lákavá vůně

 

Složení: obiloviny, cukry, maso a výrobky živočišného původu (min. 4 % vepřové), oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, mléko a mléčné výrobky

 

Analytické složky: aromatické látky (ES přísady), konzervanty a antioxidanty (ES přísady), hrubý protein 12,5 %, hrubé oleje a tuky 6 %, hrubý popel 5,7 %, hrubá vláknina 1,1 %, vlhkost 10,5 %

 

Vhodné pro: menší pejsky každého věku

 

Velikost balení: 60 g

 

Víte, že?

Pochoutky jsou klíčem ke psímu štěstí. Studie ukázaly, že chvíle, kdy pejsek dostane odměnu, aktivují v jeho mozku oblasti spojené s radostí a spokojeností.

 
zpět na zboží

Další zboží